?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next EntryПравцівники Державної прикордонної служби України прибули до готелю "Леополіс", де перебуває Міхеіл Саакашвілі.

Про це повідомляє tsn.ua.

Також у холі готелю присутні співробітники поліції. Слід зазначити, що самого Саакашвілі наразі біля владоохоронців немає. Їм перешкоджають адвокати і прихильники екс-президента Грузії.

Причина візиту прикордонників - вчинення Саакашвілі адміністративного правопорушення під час перетину державного кордону.

Тим часом у соцмережах продовжується обговорення «прориву» і погрози банди україножерів на адресу активістів. Олександр Кравчук написав у Фейсбуці:

«Я приймав участь в вчорашніх подіях в Шегені. Не жалкую - для мене це те ж саме, що й моя участь в штурмі адміністрації президента 9 березня 2001, в блокуванні АП в 2004, в вуличних боях з беркутом в 2014 й ще в сотнях акціях й протестах проти незаконних дій влади.
Я не боявся й не боюся відповідальності за свої дії. Мені не має чого соромитися перед своїми батьками й своїми дітьми. Я борюся за їх права, як вбачаю за необхідне.
Ні Порошенко, ні Луценко, ні Аваков, ні інші подібні для мене не є духовними авторитетами, тому най візьмуть свої погрози, свої думки й засунуть собі до дного місця. Вибачте, друзі, за різкі слова».

У вівторок, 12 вересня, лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі вийшов з готелю, в якому проживає у Львові. Політик розповів, що робитиме після ранкового візиту владоохоронців, повідомляє 24tv.ua.

«Я готовий пройти всі процедури. І в мене не існує жодних обставин того, що ми порушили чи колись намагались порушити якийсь там закон. Брехлива пропаганда Порошенка і всіх посадовців, які разом з ним намагаються врятувати своє злодійське існування, не змінять моєї позиції і я думаю, що й людей вони не зможуть ввести в оману», – розповів Саакашвілі.Recent Posts from This Journal

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

November 2017
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow