?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next EntryОнуки Перуна! Правнуки Сварога!

Бажаю вам доброго вечора і міцного здоров`я!

Я продовжую публікацію книги "ЗОЛОТИЙ МОЛОТ СВАРОГА", перші розділи якої я вже поставив у свій блог
- http://konung-ogin.livejournal.com/3226933.html

https://konung-ogin.livejournal.com/3243901.htmlПерун сакрально дуже важливий, але Сімаргл – найважливіший для нашого повсякденного життя. Він охоплює і представляє усіх Нав’їв Минулого, Майбутнього, Сьогодення і Вічного.


Сімаргл подібен до азіатського Сімурга, як сакральним смислом так і зовнішнім виглядом. До появи авраамічних релігій різні народи Євразії мали схожі уявлення про світ, у деяких державах Азії знак Сімаргла і сьогодні залишається культовим та використовується на державному рівні. Отже, Сімург перекладається как «верхівник», «птах з верхівки гори\дерева», вважається царем усіх птахів і одночасно покровителем людських колективів та сторожем потойбіччя.

Якщо додати сюди ще тотемістичні уявлення багатьох народів світу про те, що померлі предки стають птахами, все стає зрозумілим. Один з варіантів зображення нашого Сімаргла – це вухатий чорний грифон, з аналогічним до звіроподібного варіанту зображенням хвоста.

Цікавою є легенда пов’язана з Сімургом: згідно неї Сімург живе 700 років, а потім, коли його син підростає, кидається у вогонь, Сімургом стає син. Вчені помітили співзвучність цієї легенди з легендою про Фенікса, птаха, який живе 500 років, а потім кидається у вогонь, і Феніксом стає його син, відроджуючись з попелу. У чому глибинний сенс цих легенд? У наслідуванні та продовженні Розуму попередніх поколінь. У цьому ключовому моменті ми теж бачимо схожість уявлень про нерозривну єдність Нав’їв: Нав'ї Сьогодення йдуть, стаючи Нав'ями Минулого і поступаючись місцем Нав'ям Майбутнього, які є продовженням попередніх Нав'їв.


Знак Сімаргла - Знак Вічності, що означає подвійну силу, дві перехрещені давньоруські букви "S" (сучасна - "С"). У самій книжці "Волхв Сила", яку працівники інституту Історії України датували початком XVII ст., пояснюється, що чотири кінці знаку Сымаргла - це Нав'ї Минулого, Сьогодення, Майбутнього і Вічного.


Recent Posts from This Journal

  • КАРТИНА ДНЯ (холст, масло, где же кружка?)

    Георгій Ключник Цікаві факти: А чи знали ви,що наш "геніальний" прокурор Кружка Юрій Віталійович нагородив Саакашвілі пістолетом…

  • Утренний заголовок ПN

    Шлях повільного голодомору. В Україні значно подорожчали молоко і м'ясо

  • Доброе утро!

    Я сегодня совсем добрый! Выпил сладкого чаю, откушал две гренки из белого хлеба и нахожусь в творческом поиске для новой публикации ПN. А вот…

promo 4 11:00 5
Buy for 20 tokens
Что должно быть в рюкзаке путешественника? Я объехал 86 стран и представляю свою версию снаряжения для бесконечных покатушек своим ходом. Этот комплект для того, кто хочет много ездить по миру и рассказывать об этом всем вокруг. Снаряжение высушено до минимума многолетним опытом. Смотрите и…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

December 2017
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow