?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next EntryУ Вінниці активістка руху «Фемен», який прославився своїми виступами проти диктаторів Путіна і Лукашенка, підпалила декоративний трамвайний вагончик біля фірмового магазину «Рошен».

Про це повідомляється на сторінці "Femen Ukraine" у Фейсбуці.

Метою акції стало привернення уваги суспільства до резонансного оприлюднення компромату на впливових осіб. Серед фігурантів — брехливий олігарх Петро Порошенко та його кондитерський бізнес «Рошен».

За даними розслідування, так званий сліпий траст ненажерливого олігарха Порошенка було створено задля ухилення від сплати податків.

Напередодні журналісти-розслідувачі опублікували компроментуючі матеріали під загальною назвою «Райські документи». Зрозуміло, що усі ЗМІ у світі (крім ізраїльских і російсько-українських) в першу чергу помітили саме призвище Порошенка.

Це вже не перша акція сміливих дівчат проти брудного бізнесу Бариги.Recent Posts from This Journal

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow