konung_ogin (konung_ogin) wrote,
konung_ogin
konung_ogin

УМОМ РОССИЮ НЕ ПОНЯТЬ - ОНА С УМОМ НЕ СОВМЕСТИМА (россиянам читать не обязательно)

Умом Россию, не понять - она с умом не совместима. Честно говоря, я даже не знаю , попробуйте в России взять и напасть на УВД, завладеть автоматами и провозгласить себя каким нибудь еще Президентом Волгоградской Народной Республики, или еще как-то. Тут же перестреляют всех присутствующих, примерно как сейчас в Дагестане или в Ингушетии.. Причём не разбираясь расстреляют жилой дом пока развалины не завалят тех кто там оборонялся.. Часто в новостях то погибло 5 мирных жителей, а то больше... И это для россиян нормально! Они ненавидели наш Майдан, но сейчас под руководством кадыровцев и российских грушников майданят не по-детски некоторые конченые наркоманы на Донбассе, пытают и расстреливают мирных жителей и других пленников. Мне кажется, что спорить с тупыми ватниками и переубеждать их в чём-то нет никакого смысла. Если это продажные кремлеботы - не стоит тратить времени тем более... Эти твари желают нашей смерти не задуміваясь о том, что смерть может и до них дотянуться, так как настоящая война - это удары с обеих сторон.... Так пусть умрут!!!
Через український кордн їдуть не тільки КАМАЗи з бойовиками, а й бронетранспотери. Найбільша дірка - в Ізварине

Постійне сигналізування про місця пробоїн у прикордонних постах на сьогоднішній день не привело до відчутних результатів. Найбільш проблемним регіоном у цьому плані виявилася Луганська область, - пишеу Фейсбуці блогер Роман Бурко, котрий координує збір інформації від місценвих про пересування і позиції сепаратистів.

Терористична діяльність Росії з підтримки бойовиків на Сході України плавно переростає в неприкриту військову інтервенцію, коли цілі колони озброєння і військової техніки безперешкодно проникають на територію України.

У районі прикордонного посту ІЗВАРИНЕ (Краснодон, Луганська обл.) в нічний час доби відзначається постійне перекидання терористів на тентованих автомобілях КамАЗ. В останні дні, крім КамАЗів, там були помічені і БТРи. Також, у районі залізничного моста, що проходить поблизу прикордонпункту ІЗВАРИНЕ, бойовики створили потужне укріплення і продовжують закріплюватися.

У районі Станиці Луганської цієї ночі зафіксовано переміщення плаваючого транспортера ПТС- 3, що перебуває на озброєнні РФ. Він призначений для транспортування десанту, десантної переправи через водні перешкоди артилерійських систем, колісних і гусеничних тягачів, бронетранспортерів, автомобілів, особового складу і різних вантажів.

Нагадаємо, що в даному районі знаходиться досить повноводна ріка Сіверський Донець, яка в деяких місцях проходить по межі України з Росією.

Це не єдині факти того, що операція під умовною назвою "Решето" триває. Неоголошена війна з Росією набирає обертів, поки світова спільнота закриває очі на ці факти і хитає головою, українські силовики продовжують боротися з гідрою, у якої після відрубування однієї голови виростає 10 нових.

Ми не схильні розводити паніку , але не вважаємо за потрібне замовчувати про ці проблеми. Зараз першочерговим завданням є закриття українського кордону в місцях проникнення російської військової техніки та особового складу бойовиків ДНР і ЛНР. Як ми знаємо з епосу , голову гідрі потрібно припікати, а не просто відрубувати.

Нагадаємо, що днями управління прикордонниками на Луганщині було розгромлено, також прикордонники через постійні атаки покинули два пропускні пункти "Довжанський" і "Червоний партизан" повідомляє Цензор. До останнього часу прикордонники запевняли. що ситуація на кордоні під контролем, а на початку вторгнення ЗМІ масово показували, як прикордонники риють траншеї на кордоні. Зараз про неї ніхто не згадує.Tags: война
Subscribe

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments