konung_ogin (konung_ogin) wrote,
konung_ogin
konung_ogin

ОТ ЛЮБВИ ДО НЕНАВИСТИ ОДИН ШАГ (Это была боОольшая ошибка) + давно обещанное, но неоконченноеВся Мордокнига и обозримый кусок хренленты ЖиЖи гудит о том, что наш новый презик позвонил хуйлу путену и поздравил этого дегенерата с днём Раши (кстати, почему сраная Раша именно вчера отмечала свой день я точно не знаю, да и не особо интересно).

Так вот, что же я хочу сказать. Параша сидит на бочке с порохом и что-то курит. Оттуда с банковой иногда бывает плохо видно! Но факт. Положение шаткое и нестабильное. Он об этом разве не догадывается? Очередное головокружение от успехов. Он уже меряет на себя жупан Ющенка, посижу несколько лет, а там уйду с миром! Но тут совсем другая ситуация в принципе. Как говорил один современный российский писатель с не совсем приличной фамилией: Проблема не в том, что Россия - страна бензоколонка, а проблема в том, что путен на ней закурил. А ведь курить на бочке с порохом тоже опасно. Майдан Параша слить не сможет, вообще никто не сможет, пока не будет реальных перемен в Украине.

А теперь о грустном, но очень весёлом. Обещанного три года ждут (кацапская народная поговорка). Яуже пару раз обещал продолжение пьесы про Вафлета, но всё никак не поймаю вдохновение. Один раз поймал, но не на долго. Даю то, что есть на сегодня. Всем баиньки и доброй ночи!


ВАФЛЕТ, АБО ФЕНОМЕН ХОХЛЯЦЬКОГО КАЦАПІЗМУ (антигерої нашого часу)

П’єса на три дії

Дійові особи:
Вафлет Семечкін – хохляцький кацап, командор віртуального батальйону «Даунбас»
Олька Ляшка – кацапський диверсант, хрещена мамка Вафлета
Баба Йулька – вірманська жидівка
Армен Сабаков – вірменський жид
Привид пастора Турчинеску – страшне чувирло, завернуте у брудну закривавлену рясу блакитного кольору
фофка путін – хан-імператор Кацапстану
Зігмунд Вальцман – відомий підприємець

Дія перша

Азовське узбережжя. Чути дебільні крики «чорних чоловічків», ревіння Ляшка, та інші звуки, видаваємі різною кацапською сволотою. Входить Вафлет Семечкін. Він вдягнутий у модну чорну уніформу від «Hugo Boss» із золотими аксельбантами, в руках тримає муляж автомата Калашнікова. Він босий, піддатий і пацаватий.
Вафлет Як остопиздили ці чоботи мені! Чому я змушений постійно їх взувати? У кадрі я завжди до пояска, а тут і спека, і жара, купатись хочеться… Взувати чоботи, чи не взувати, ось в чому питання! А може скинути штани, забувши про наслідки можливі, і засвітить свої «буйки» під стрінгами, аж тут вже й Ляшка підкрадеться з заду зі своєю усмішкой дурною. А в нього СНІД, та сифіліс, і мало ще чого він підчепив від того Борі… Чиряк на сраці, гематома і могила, а потім  купа маргариток і баба Юлія смердюча піариться над домовиною того фраєра, що зняв штанці… Та ні, такі варіанти остаточно не підходять!
Вафлет спловує у море і грається, що він стріляє з автомата. Непомітною тихою ходою підараса входить Ляшка, хтивий мамка Вафлета.
Ляшка Мон шер, Вафлет, ходім у кабінет, тобі конхветку дам я посмоктати. Конхфетка в мене смачна, справжній «тузік»!
З моря вистрибує привід пастора Турчинеску і голосно кричить.
Привід Не вір, раб божий, цьому підорасу! Тобі конфетку цю він в сраку встромить!
Ляшка Аааа! (тікає)
Привид Ага, злякався, йопаний сцикун! Він обіцяв мене у Межигір’ї, коли ми з Януком бухали. Я міцно спав під столом більярдним, а він таке зробив, що й соромно сказати! Вначале я подумав, що то був снайпер, але патологоанатом зрозумів вже в августе, що то шкварчала гомосечная гангрена. Помсти хочу! Хочу побачить цю падлюку в Краматорську, за грою в півника з неголеним убивцем, а бо ДонОГА раком на підлозі, чеченки щоб його єбали в сраку!
Ляшка Не можна мстить! Повинні ми любить всіх сепаратів, злодіїв, убивць, бо всі вони – народ. Всі – богоносці!
Привид Ху…
Tags: війна, политика
Subscribe

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments