konung_ogin (konung_ogin) wrote,
konung_ogin
konung_ogin

Добрый день! Нацгвардия вроде как закрывает границу... (и другие новости)

Но об этом сообщает Аваков, а ему я не верю... А вот нардеп Каплин сделал правильное заявление!

Каплін: Сьогодні «Укробонпром» – антиукраїнське лобі у сфері безпеки країни

На сьогодні «Укробонпром» – це антиукраїнське лобі у секторі безпеки держави, адже з часів Януковича там нічого не змінилося і ті, хто займався розкраданням всі ці роки, й досі при посадах.

Про таке в ефірі 5 каналу заявив секретар Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Сергій Каплін, інформує прес-служба телеканалу.

«Боєздатні рештки мафії Януковича в оборонному секторі, оборонній промисловості залишилися. Мені зателефонував керівник Ніжинського військового підприємства – одного з тих, яке збережене – і повідомив, що заступник голови «Укроборнпрому» сьогодні погрожує цьому підприємству через те, що воно має бажання вийти із системи «Укроборонпрому».

Таке бажання має кожне підприємство, тому що в «Укроборонпромі» сьогодні не змінилися кадри. Там як розкрадалися, так і розкрадаються сотні мільйонів гривень, здійснюються побори з підприємств. Це лабораторія зі знищення Збройних сил України, в яку загнали понад 140 підприємств ВПК і яка не лобіює інтересів цих підприємств. Це антиукраїнське лобі у секторі безпеки нашої держави», – заявив Сергій Каплін.


Новый проект закона предусматривает проверку всех судей и силовиков на полиграфе

Активисты гражданской инициативы Воля и Люстрационного комитета принесли к Администрации президента новый проект закона о люстрации, который предусматривает проверку всех судей и силовиков на полиграфе.


Tags: Сергій Каплін, війна, люстрация
Subscribe

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments