konung_ogin (konung_ogin) wrote,
konung_ogin
konung_ogin

Жителі Індії не є нащадками аріїв, говорить генетичне дослідження

Оригинал взят у nindzjutsu в Жителі Індії не є нащадками аріїв, говорить генетичне дослідження
Теорія індо-арійського вторгнення, яка часто використовується для пояснення ранніх поселеннь на індійському субконтиненті, є міфом, про це говорить дослідження індійських генетиків.

Походження генетичної різноманітності, знайденої в Південній Азії, набагато старше, ніж 3500 років, коли індоарії повинні були мігрували до Індії, це стверджує дослідження 2011 року, проведене вченими з Центру клітинної і молекулярної біології (CCMB), Хайдарабад, про це дослідження написали в американському журналі Human Genetics.

Теорія індо-арійської міграції був запропонований в середині 19-го століття Максом Мюллером.

Він припустив, що 3500 років тому різка міграція індоєвропейців з Центральної Азії відіграла ключову роль у формуванні сучасних популяцій Південної Азії, на основі цього переконання була впровадженна теорія індоєвропейської мовної сім'ї і кастова система в Індії.

"Наше дослідження ясно показує, що не було ніяких генетичних змін 3500 років тому," сказав д Кумарасамі Тангарай з CCMB, який очолював дослідницьку групу, до якої увійшли вчені з університету Тарту, Естонії, Chettinad академії науки і освіти, BHU.

"Прийшов час повторно написати передісторію Індії на основі наукових даних," сказав д Лалджі Сінгх, колишній директор CCMB. емає генетичних доказів, що індо-арії вторглися в або емігрували до Індії або навіть те, що, наприклад, арійці існували" - Сингх, віце-президент BHU.


Дослідники проаналізували генетичну інформацію взяту у понад 1300 осіб 30 етнічних груп в Індії.

Порівняння цих даних з генетичними даними інших популяцій показав, що Південна Азія має два основних компоненти родоводу. Один поширений в популяціях Південної та Західної Азії, Середнього Сходу, Близького Сходу та Кавказу. Другий компонент є обмеженим в основному Південною Азією і на нього припадає більше 50 відсотків від родоводу народів Індії.

"Обидва компоненти родоводу, які домінують в Південній Азії демонструють набагато більшу різноманітність, ніж ті, які переважають у Західній Євразії. Це свідчить про більш стародавню демографічну історію та більш високу довгострокову ефективну чисельність популяції основної варіації
генома Південної Азії в порівнянні із Західною Євразією", сказали дослідники.

"Генетичний компонент, який поширився за межі Індії значно вищий в Індії, ніж в будь-якій іншій частині світу. Це означає, що цей генетичний компонент виник в Індії, а потім поширився у Західну Азію і на Кавказ", сказав Гінешвар Чаубе з університету Тарту, Естонія.

Якщо міграція з Центральної Азії до Південної Азії мала місце, говориться в дослідженні, повинні були бути  очевидні сигнали Східно-азіатського компонента в Індії. "Оскільки цей родовідний компонент відсутній в регіоні, ми повинні зробити висновок, що, якщо міграція дійсно мала місце, це відбулося до того, як Східно-азіатський компонент досяг Центральної Азії", сказав він.

Джерело: http://indiatoday.intoday.in/story/indians-are-not-descendants-of-aryans-study/1/163645.html


Subscribe

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments