konung_ogin (konung_ogin) wrote,
konung_ogin
konung_ogin

Завершуючи тему досрАчних виборів (відверто)

От що пише в Мордокнизі Олег Рибачук:

Вчора на дискусії високого рівня за участі європейських і українських чиновників/експертів знову почув прогноз : новообрана Рада і влада таки не будуть проводити ключові реформи.
Я, звичайно, розумію, що Пєця, Сєня, Юля і прочіє не вмирають від бажання зламати корупційну гілку, на якій давно і зручно сидять. Питання не до них- питання до нас і до наших Європейських партнерів. Громадськість, зокрема, Реанімаційний Пакет Реформ, знає, що, як і в якій послідовності потрібно реформувати.
Наша влада катастрофічно потребує коштів, кошти дає, переважно, ЄС і виключно на реформи. Якщо ми дозволимо цій владі не робити реформи, а імітувати їх, то і прогресивна громадськість, і ЄС просто ідіоти. Я буквально так і сказав. Адже ми знаємо і можемо проконтролювати справжність реформування,
ЄС не має виділяти кошти на імітацію, а без коштів нашій владі миттєвий капець. То хто ми тоді, якщо і цього разу дозволимо пошити себе в дурні? Вкажіть на ізьяни в маєй логікє:)

Таке ще пишуть
:

Є висока вірогідність, що зображений на фото чоловік - народний депутат, який буде представляти мій округ в парламенті.

Отак буває - ти думаешь, політика не моє, не хочу займатись цією брудною справою, я не гідний бути депутатом тощо.

А поки ти так думаешь, твоїм представником у Верховній раді стає малоосвічений дядько, головна заслуга якого - посвітив голими яйцями на морозі.

І ти розумієш, що десь в цій схемі ти конкретно лоханувся...Свої думки про досрАчні вибори я позавчора виклав ТУТ

А от що поширює ображена "Свобода"...


Грати в парламентську демократію в умовах нерівного доступу до медійного ресурсу, це все одно, що сідати грати в карти з шулером. Визнавати депутатів, обраних в подібних умовах легітимними представниками народу - значить бути "лохами". Українцям слід ламати цей жидівський сценарій, переходити до методів прямої демократії на період, поки правила гри не будуть приведені у відповідність принципам справедливості, та до інтересів широких верств українців. Більшість може приймати притомні рішення, коли вона об`єктивно, правдиво поінформована. В умовах інформаційних маніпуляцій відповідальність на себе повинна взяти абсолютна меншість обізнаних патріотів та зламати ту державну машину, що побудована на брехні та маніпуляціях. Не треба намагатися переграти маніпуляторів за їхніми правилами. Просто викинути їх геть та будувати країну на принципах арійської моралі, а не Тори та Талмуду.
Коли закон не реалізує справедливість, то справедливість стає законом. Відхід від жидівських правил неминучий.
Декоративне представництво українців у ВР це не те, що нас повинно влаштовувати. Це жидівський сценарій. Його треба ламати на корню.
Боротьба продовжується. Українська революція ще буде. Слава Нації!Tags: Верховна Рада, Порошенко, вибори, уряд
Subscribe

promo konung_ogin Червень 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 29 comments