konung_ogin (konung_ogin) wrote,
konung_ogin
konung_ogin

ВОЙНА. Настпупление российско-фашистской орды

Теперь уже все понимают, что путен отдал приказ своим шакалам перейти в наступление. Как всегда самое пекло было вчера в аэропорту Донецка, который наши боцы продолжают удерживать. На фото уничтоженные вчера российские солдаты в донецком аэропорту. На них новая зимняя форма ВС РФ из комплекта ВКБО.

Советник замминистра обороны Василий Будик рассказал, что президент ФРИ влад путин отдал приказ пойти в наступление на Донбассе. Об этом он рассказал в интервью «Главкому».

"Только что я разговаривал с руководителем нашей группы в Донецке, представителем Генштаба, он сообщил, что ситуация крайне напряженная. Они открывают огонь, в течение трех последних суток бьют из города Донецка из танков, реактивных установок. Фактически разбили вышку в аэропорту. Наши регулярные войска начали открывать ответный огонь, хотя трое суток этого не делали. Насколько мы понимаем, Путин отдал приказ о переходе в наступление. Они пытаются выбить нас из аэропорта..."


Путін пішов у наступ! Відкрите звернення до президента Порошенка

Відкрите звернення
Української Національної Консервативної партії
до президента України Петра Порошенка

Пане Порошенко. Вже неозброєним оком видно, що всі ваші загравання з російським агресором і російськими терористами вкотре провалились. Вам і вашій групі неодноразово пояснювали, що з агресором загравати не можна. Але ви знову вирішили наступити на ті ж самі граблі. Всі ваші мирні переговори російські терористи по наказу путіна зливають в унітаз. Ви ж розумієте, що завдяки вашому “перемир'ю” путіну вдалось накопичити величезні сили і військову техніку в Лугандонії і на інших напрямках. Зараз в районі донецького аеропорту починається їхній наступ.

Те, що сталося, що був оточений донецький аеропорт, і відрізана дорога до нього — це результат ваших зрадницьких дій і дій міністра оборони, начальника Генштабу та інших посадових осіб. Це результат ваших підкилимних ігор і дитячої секретності. Саме ви не підготували український народ і державу до відсічі російському агресору. Ви повинні чітко розуміти, що путін, і це давно зрозуміло, буде наступати на Україну і вести війну, щоб захопити всю територію нашої держави.

Чи усвідомлюєте ви, що з вами зроблять українські громадяни, якщо зараз буде прорвано оборону і російські загарбники вийдуть на нові рубежі. Тоді вам краще всього негайно подати у відставку і втекти з України разом із сім'єю, прихопивши з собою Кличка, керівництво БПП, УДАРу, Яценюка, Турчинова і Гройсмана. Тому що якщо ви не підете у відставку та не встигнете втекти, то в такому випадку ви будете заздрити долі Януковича.

Часу майже не залишилось. Припиніть бігати по закордонам і базікати на зустрічах з іноземцями, все одно вони вам нічим не допоможуть, тому що з загарбником треба воювати самому, а не сподіватися на зовнішню допомогу. Як верховний головнокомандувач, ви повинні очолити бойову операцію проти російського агресора та його терористів. В протилежному випадку український народ відправить вас на звалище історії зі всім вашим оточенням.
Слава Україні! Героям слава!
Слава нації! Смерть ворогам!


Tags: Донецк, ФРИ - Фашистская Российская Империя, война, ворог, трупы
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Вакарчук підтримав легалізацію одностатевих шлюбів і марихуани

  Музикант і глава партії "Голос" Святослав Вакарчук кажучи про ЛГБТ-спільноти і дозволі одностатевих шлюбів заявив, що Україна країна…

 • Из Мордокниги

  События в Екатеринбурге показывают, что антиправославная и антирелигиозная повестка будет востребована на российском майдане. В этом отличие будущих…

 • Доброе утро

  Я сегодня добрый, что в последнее время бывает редко. Ловите шикарный утренний анекдот! Мне трудно по утрам с постели вставать - характер…

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments