konung_ogin (konung_ogin) wrote,
konung_ogin
konung_ogin

Вот такое пишут в МордокнигеТолько рабы будут терпеть и смотреть, как их президент зарабатывает деньги в стране, которая убивает его граждан! Кто захочет воевать за такого президента? А если многие считают, что украинцы сейчас воюют не за него а за свою землю и собственный народ, тогда зачем нам нужен такой президент? Зачем нам этот груз? Чтобы он нас и дальше позорил на весь мир, чтобы все смеялись и говорили, посмотрите, кого вы выбрали себе в президенты? Только рабы бояться и считают, что его не кем заменить и что без него Украина пропадет! Что он сейчас для вас делает хорошего? А если ничего, тогда , как вы это ощутите на себе, что его нет? Все, что он делает "хорошего"для нас - это назначает на ключевые должности людей, которые вас всю жизнь грабили и дальше продолжают грабить! Даже те, одурманенные, которые еще два месяца назад ему верили, и те уже понимают, что ничего хорошего от него ждать не стоит. Люди стали в два раза беднее, поменялся курс доллара и нет Януковича - это все, что изменилось в Украине за этот год. Коррупция стала еще сильнее, с народа тянут последнее, и все это от равнодушия и бездействия людей! Или я не прав?
Это наша Украина!ДУК Правого Сектора опубликовал на официальном сайте ровно те же требования к Порошенко, что и "Батальонное Братство", в отличие от карманных корыто-иудобатов Верховной Зрады (ссылка внизу). Этому советско-путинскому предателю Порошенко в Украине настал конец:

"1. Визнати Росію країною-агресором. Якщо цього не зробити, то навіщо закликати світ запроваджувати санкції проти Росії та чинити на неї тиск? Факт вторгнення є, починаючи з Криму. Слід нарешті знайти мужність президенту визнати це офіційно й повноцінно провадити війну. Ховання голови у пісок не зупинить окупанта.
2. Розірвати з Росією дипломатичні та економічні стосунки. Не може бути жодних стосунків з країною, армія якої топче нашу землю. Абсурдно повертати якісь борги чи платити за щось. Ми самі фінансуємо своє знищення.
3. Запровадити воєнний стан. На питання багатьох, навіщо він потрібен, адже і так можна воювати, відповім: не можна повноцінно воювати. Рекомендую почитати закон про воєнний стан. Аргументи, що нам не дадуть гроші, зброю і ще там щось, – брехня.
4. Повністю заблокувати окуповані території. В Крим та інші окуповані території не має поступати нічого з України: ні електроенергія, за яку ми платимо, ні товари. Аналогічно і з окупованих територій. Для мирних жителів – гуманітарний коридор з ретельною перевіркою виїжджаючих.
5. Визнати ДНР та ЛНР терористичними організаціями. З терористами не може бути жодних перемовин. Знищення або тюрма. Якщо ми хочемо, щоб світ визнав їх терористами, то слід почати з визнання їх такими в Україні.
6. Відмовитись від мінських протоколів. Дані домовленості є недійсними. Хто уповноважив підписантів про щось домовлятись з вбивцями? Хто несе відповідальність за час «перемир’я», коли гинули наші військові, збільшувалась територія окупації, зміцнювався й озброювався ворог? Може, Кучма з Медведчуком? Не повинно бути легітимізації російських прихвоснів, шляхом будь-яких переговорів.

Якщо ж ці пункти не будуть виконані, то наслідки будуть катастрофічними: продовження повзучої окупації, знищення найкращих синів і дочок України на неоголошеній війні, розповзання терористів та диверсантів по всій країні, смерть, сльози і відчай людей. А загалом – знищення держави. Цього допустити ми не можемо!
Український народ має досвід боротьби з внутрішнім і зовнішнім окупантом. Ми не дозволимо нікому торгувати святою землею наших предків. І в українців є достатньо сил блокувати та знищувати ворога самостійно. Українці довели, що вміють чудово самоорганізовуватися навіть усупереч владі.
Не можна здобути свободу не борючись за неї!"

Командир Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор»
Андрій СТЕМПІЦЬКИЙSubscribe

Recent Posts from This Journal

 • Вакарчук підтримав легалізацію одностатевих шлюбів і марихуани

  Музикант і глава партії "Голос" Святослав Вакарчук кажучи про ЛГБТ-спільноти і дозволі одностатевих шлюбів заявив, що Україна країна…

 • Из Мордокниги

  События в Екатеринбурге показывают, что антиправославная и антирелигиозная повестка будет востребована на российском майдане. В этом отличие будущих…

 • Доброе утро

  Я сегодня добрый, что в последнее время бывает редко. Ловите шикарный утренний анекдот! Мне трудно по утрам с постели вставать - характер…

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments