konung_ogin (konung_ogin) wrote,
konung_ogin
konung_ogin

СТЕПАН ХМАРА: "Ще раз про ЗРАДНИКІВ у Верховній Раді України!"

А Степан Хмара теж "агент Кремля"?

Огидно коментувати ганьбу і зраду депутатів, що, і як блазні плазують перед зрадником Порошенком. Ще більше огидно, коли пігмеї намагаються різними викрутасами виправдати свою ганьбу і зраду: підтримати зрадницьку політику Порошенка і вдавати з себе українських патріотів.

Я не маю на увазі клозетні фракції «БПП» і «ФЗ». Але, нарешті хлопці і дівчата з самопомочі зробили остаточний вибір – перетнули червону лінію і опинилися у блоці ЗРАДИ, до речі, в одній компанії з «патріотами» з так званого опозиційного блоку.

Тепер, очевидно, що пані Ганна Миколаївна Гопко, на яку я колись, судячи з її виступів на телешоу і її діяльності до парламенту , покладав великі сподівання, разом з ними і вашим паханом Порошенком будете «успішно» здійснювати радикальні реформи .

Чому наділяю увагою саме Ганну Миколаївну Гопко? Бо достеменно знаю, що вона все чудово розуміє і знає як і куди штовхає Україну Порошенко. Гай, гай, п.Ганно, прикинутися нерозумінням чи недосвідченістю не вдасться.
До речі, пані Ганна теж Миколаївна і теж з Галичини. Чи не прозорі асоціації? Тільки прізвища паханів різні. А так, все по « прєжнєму», як любили говорити за совєтських часів.

Київ, 18 березня 2015 року

Правозахисник, політв’язень совєтських концтаборів,
депутат ВРУ трьох скликань, Герой України Степан Хмара


Пишет гражданин России, патриот Украины

А знаете ли Вы? Что цены в Консульстве РФ исключительно в $ ( заказ справок и гос. пошлины ), и никаких "духовных"" рублей. Происки госдепа однозначно :)). ps За исключением гос. помощи соотечественникам, до 500руб.Subscribe

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments