?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next EntryПравцівники Державної прикордонної служби України прибули до готелю "Леополіс", де перебуває Міхеіл Саакашвілі.

Про це повідомляє tsn.ua.

Також у холі готелю присутні співробітники поліції. Слід зазначити, що самого Саакашвілі наразі біля владоохоронців немає. Їм перешкоджають адвокати і прихильники екс-президента Грузії.

Причина візиту прикордонників - вчинення Саакашвілі адміністративного правопорушення під час перетину державного кордону.

Тим часом у соцмережах продовжується обговорення «прориву» і погрози банди україножерів на адресу активістів. Олександр Кравчук написав у Фейсбуці:

«Я приймав участь в вчорашніх подіях в Шегені. Не жалкую - для мене це те ж саме, що й моя участь в штурмі адміністрації президента 9 березня 2001, в блокуванні АП в 2004, в вуличних боях з беркутом в 2014 й ще в сотнях акціях й протестах проти незаконних дій влади.
Я не боявся й не боюся відповідальності за свої дії. Мені не має чого соромитися перед своїми батьками й своїми дітьми. Я борюся за їх права, як вбачаю за необхідне.
Ні Порошенко, ні Луценко, ні Аваков, ні інші подібні для мене не є духовними авторитетами, тому най візьмуть свої погрози, свої думки й засунуть собі до дного місця. Вибачте, друзі, за різкі слова».

У вівторок, 12 вересня, лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі вийшов з готелю, в якому проживає у Львові. Політик розповів, що робитиме після ранкового візиту владоохоронців, повідомляє 24tv.ua.

«Я готовий пройти всі процедури. І в мене не існує жодних обставин того, що ми порушили чи колись намагались порушити якийсь там закон. Брехлива пропаганда Порошенка і всіх посадовців, які разом з ним намагаються врятувати своє злодійське існування, не змінять моєї позиції і я думаю, що й людей вони не зможуть ввести в оману», – розповів Саакашвілі.Recent Posts from This Journal

Buy for 20 tokens
Прошлый раз, когда я сравнил его с Дубайским терминалом, на меня обрушилась критика, а ведь то было моё первое впечатление. Вчера же, когда я вылетал в Москву смог оценить его в полном объеме и готов заявить, что псуть он не такой огромный как азиатские хабы, но точно лучше Дубайского, а если не…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

July 2018
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow