?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next EntryОдин з районних судів міста Львова 13 вересня обрав міру запобіжного заходу у вигляді арешту стосовно 35-річного мешканця Волинської області.

Про це повідомила прес-служба поліцайської комендатури Львівської області.

Судом прийнято рішення про взяття чоловіка під варту строком на 60 діб з правом внесення застави у розмірі 32 тис. гривень. Дивно, що приховується точна назва суду та призвище затриманого патріота.

13 вересня суд арештував 39-річного мешканця Івано-Франківщини за вчинення ним правопорушення на пункті пропуску «Шегині» на Львіващині.

Судячи з посту у Фейсбуці першого заступника голови окупаційної поліції України, «гнойного сепара» В’ячеслава Аброськіна, мова йде про Олександра Бурцева.

Користувачі соцмереж висміюють інформацію брехливих «шоколадних» ЗМІ про те, що десятеро прикордонників нібито знаходяться в госпіталі після подій 10 вересня на польському кордоні. «Брехня! Ми всі бачили відео! Ніякого побиття не було!» — пишуть українці у Фейсбуці на посилання «потрохоботів».

Але той факт, що репресії проти активістів можуть посилюватись ніхто не відкидає. Банда україножерів тремтить від страху і труситьсчя від люті, але не збирається відступати. «Громадське радіо» наводить посилання на сторінку в Фейсбуці єврейського дегенерата Зоряна Шкіряка, де він знову погрожує українцям і мліє від українофобії. Цікаво, що його погрози фактично звучать і від імені «напівпровідника» Дімона Яроша, який позначений у друзях в цій публікації.

Але ж фото, яке постить Шкіряк, важко назвати жахливим. І не видно ж ніякого побиття, бо там була не бійка, а штовхонина.Екс-президент Грузії Міхо Саакашвілі пообіцяв, що приїде до Києва 19 вересня. Академік Володимир Пилипчук так прокоментував це у Фейсбуці:

«Молодець!
-Поважаю цілеспрямованих і хоробрих патріотів.
-Зневажаю сцикливих боягузів і нерозкаяних однотурових, та байдужих тупих, типу - "моя хата з краю..."
-Саме хоробрі патріоти забезпечать майбутнє України!
-З розкаяних і обманутих ще толк буде. З боягузів і байдужих - НІКОЛИ!»

Тим часом українське суспільство поділилося на два табори — хтось підтриує скандального Саакашвілі, а хтось його агресивно не сприймає, особливо це стосується тих самих продажних «потрохоботів». Більшість же українців просто чекає хоч якихось змін. Наприклад, Галина Климюк пише:

«Я теж не прихильниця Саакашвілі,теж хотіла б ,щоб це був УКРЇНЕЦЬ НАЦІОНАЛІСТ,але де той УКРАЇНЕЦЬ,який так ,як МІХО поїде по регіонах піднімати нас з диванів і будити,стукати в двері кожному українцю,щоб підняти НАЦІЮ,щоб скинути брехливого баригу,який в змові з пуйлом нищить націю і на фронті і в тилу.»

А от Станіслав Краснов написав:

«Почались арешти активістів, що допомагали перетинати кордон екс-голові Одеської ОДА.
Безвідносно до його особистості, в мене виникло два питання, на які я не маю відповіді:

1. Де масова група підтримки на судах цих активістів. Якби там була хоч двадцята частина тих людей, що були на кордоні, чи десятитисячна від тих, хто той перетин кордону підтримував - арешт активістів був би НЕМОЖЛИВИЙ.
2. Чому не арештовують головного фігуранта, а дозволяють вільно пересуватись Україною.

Може у Вас є думки?»

Recent Posts from This Journal

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

December 2018
S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow