?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Президент Ісландії Гвюдні Йоуханнессон прийняв відставку прем’єр-міністра країни Бьярні Бенедиктссона після скандалу з листом батька глави уряду на підтримку засудженого за педофілію.

Судова система Ісландії дозволяє відбувшому покарання за тяжкий злочин, «відновити свою честь» і знову шукати роботу, якщо за нього доручать шановні члени суспільства.

Бенедикт Свейнссон, батько прем’єр-міністра Ісландії Б’ярні Бенедиктссон, написав такий лист, прем’єр-міністр про це знав, але не довів до відома своїх політичних соратників, – повідомляє CursorInfo.

Вибухнув скандал, і центристська партія «Світле майбутнє» покинула урядову коаліцію.

Вихід «Світлого майбутнього» з його чотирма мандатами привів до негайного падіння уряду, оскільки у коаліції було всього 32 з 63 місць в парламенті, і вона була найслабшою в історії Ісландії. Імовірно, позачергові вибори відбудуться 4 листопада цього року.


Випадково пригадав свою статтю від 24 лютого

«Активісти з Одеси, натхненні прикладом Ісландії, виготовили камінь-символ волі народу з металевою табличкою «право на повстання» («Якщо влада порушує права людей-повстання їхнє священне право та обовязок») і зберігали його у себе в Одесі», пише Міхаіл Саакашвілі на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Коли в Ісландії прем'єр-міністра звинуватили в офшорному скандалі, і він не хотів йти у відставку, там до такого каменю на акцію протесту вийшла третина населення країни.
Однак СБУ побачило в цих діях громадських активістів загрозу національній безпеці. Без будь-яких санкцій та документів базу, на якій виготовлявся камінь захопили, учасників акції побили і прокололи шини, а сам камінь взяли під посилену охорону, активістів зупиняли патрулі і оглядали як тих, що «потрапляють під опис особливо небезпечних злочинців».
Замість того, щоб шукати справжніх злочинців, боротися з терористами і корупціонерами СБУ бореться зі своїм народом. В Україні вже була одна антиукраїнська влада, яка боялася свого народу, нічим хорошим для неї це не закінчилося.
Історія з каменем дуже смішна, якби не була такою сумною. У воюючій країні орган безпеки побачив у камені таку загрозу, що витратив на боротьбу з ним кілька днів. І таких історій багато. За годину до нашого приїзду в Нововолинськ обласне СБУ оголосило «антитерористичний режим» і генерал з Луцька більше 40 разів дзвонив начальнику шахти з категоричною вимогою не пускати нас на територію. Ми все одно туди проникли, напевно, генерала вже розжалували і відправили на фронт.
Хочу запитати офіцерів СБУ: Вам не соромно, що дозволяєте баригам так над собою знущатися? Невже ви давали присягу ганятися за камінням і захищати шкурні інтереси бандитських олігархів з 90-их».
Recent Posts from This Journal

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Comments

( 1 comment — Leave a comment )
livejournal
Sep. 16th, 2017 04:30 pm (UTC)
ці страшні українці
Користувач petrosagaidak посилається на ваш запис з ці страшні українці пишучи: [...] у в Прем’єр Ісландії позбувся поста через листи батька на підтримку засудженого за педофілію [...]
( 1 comment — Leave a comment )

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

April 2018
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow