?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next EntryЦе можна вважати компліментом. Олександр Ружанський пише в Мордокнигу:

Всім привіт! Закінчилися 3 дні мого бану на ФБ. Якісь паскудники поскаржилися на мій допис про євробляхи.

Проте, мені здається, що цей пост, який набрав десь біля 600 лайків, був лише приводом для скарг. Думаю, основною причиною була моя стаття на "Правдивих новинах" про Саакашвілі, посилання на яку я дав на своїй сторінці.

Бо забинили мене не після допису про вживані автівки на євро номерах, а саме після статті про Міхо. Таким чином, можна вважати, що з Саакашвілі я влучив в точку - влада сере великими цеглинами, аби тільки не допустити широкого об'єднання патріотично налаштованих громадян навколо Міхо.

Втім, подивимось, чи зможе Міхаель Ніколозович дійсно стати об'єднавчою і рушійною силою, аби позбавити Україну від моральних уєбанів у владі. Бо, всі інші, так би мовити, політичні сили, або є уєбанськими за визначенням, або такими, яких уєбанство діючої влади України повністю задовільняє.


Лілія Сулейманова

Також під Радою стоять матері та дружини полонених... Проплакавши очи за своїми, чоловіками... намагаються хоч якось достукатись до людей, до закону... Але у нас шоколадне АТО... Ми всі вні закону, поки в Україні шоколад
Recent Posts from This Journal

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

September 2018
S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow