?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Вчера на Youtube-канале Радио Свобода был опубликован новый программы "Схемы", посвященный свадьбе сына Генерального прокурора Украины Юрия Луценко.

Очень интересный выпуск, из которого можно узнать, что Управление государственной охраны, содержащееся за счет граждан Украины, теперь охраняет свадьбы и дни рождения представителей действующей власти, при этом, по мнению руководства Управления госохраны, это нормально. Также, руководство Управления госохраны не видит ничего незаконного в нападении и нанесении телесных повреждений журналистам.

Но самое интересное в другом. Генеральная прокуратура Украины на запрос Радио Свободы ответила, что использование служебных автомобилей ГПУ для обслуживания свадьбы сына генпрокурора, перевозка на служебном автомобиле визажиста невесты или использование служебного микроавтобуса для складирования свадебных подарков - все это ни малейшим образом не говорит о том, что автомобили использовались в личных целях.Олександр Ружанський

Люблю я, друзі мої, звертати увагу на деталі. Взагалі по життю. І особливо, коли справа стосується якихось важливих і резонансних подій в Україні. Буває так, що дрібниці дають привід побачити щось більш важливе, ніж ці дрібниці.

В даному випадку, мою зухвало прискіпливу увагу привернуло весілля синулі ГенплокуЛОЛа. Точніше, сюжет програми “Схеми” про це свято життя української, мля, еліти.

Взагалі, цей смачний харчок влади в обличчя знедоленої країни і її зубожілого народу потребує окремого допису, руки до якого, маю надію, в мене ще дійдуть. Проте, зараз саме про деталі.

Хто бачив цю програму (а, хто не бачив, дуже раджу подивитися), мабуть звернули увагу, як по дебільному працює Державна служба охорони (УДО), яка охороняла приватну вечірку сімейства Луценок.

Абсолютно протизаконний напад удошників на журналістів з псолідуючим виправданням своїх дій на рівні повних олігофренів.
В принципі, земля наша українська ніколи не страждала на брак дебілів для правоохоронних органів.

Іноді, складається враження, що всі дебіли України саме у правоохоронних органах і кучкуються. Ще й размножуються там брунькуванням. Знаєте, це коли материнська особина прямо на своєму тілі вирощує собі подібних.
Наприклад, прийшла до ГПУ юридична інфузорія Луценко і понєслась - навколо нього з'являються тільки такі ж самі найпростіші організми.

Проте, зараз мова не про наявність хоч якогось IQ у підлеглих пана Гелетея. Питання не про це. Бо, брунькування, воно ж, таке…

Подивіться на скрін з сюжету “Схем”, де камера зафіксувала такого доброго молодця з УДО з неабияким трудовим момоном.
І це ще доволі молода людина! Цікаво, які фізичні нормативи може скласти це слоненятко? По штовханню журналістів? А, якщо тре буде наздогнати злочинця? Наприклад, в тому лісі, де це опудало штовхало знімальну групу?

Ні, воно зрозуміло, якщо хлоп після кожної вечірки високопосадових можновладців дожерає залишки коштовної і насиченої білками, жирами та вуглеводами їжи. А, раптом, напад, не дай боже, на першу державну особу під охороною? І це будуть не журналісти?

Адже, очільник УДО щось казав про часи агресії проти України у цьому сюжеті. Не знаю...Залишається тільки один прийом - прикрити Того Самого, своїм пузом. Хоча, судячи по обличчям співробітників мУДО, на таку жертовність вони не дуже налаштовані. Бо, для жертовності потрібно мати ідею. А, якщо ідея полягає у теплому місці служби зі смачними недоїдками з барського столу, то і похуй на все інше.

І ось, знаєте, друзі, дивлячись на такі нібито дрібниці, розумієш, що ніякого професійного і розумного керівництва Міністерством оборони з боку командуючого Севастопольским парадом у 2014 році бути не могло за визначенням.

Здається, з державною охороною у нас теж справи не кращі. Натомість, у кожному негативному факті є можливість разгледіти і щось гіпотетично позитивне. Хай нам щастить!

Recent Posts from This Journal

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Comments

( 2 comments — Leave a comment )
livejournal
Sep. 23rd, 2017 04:53 pm (UTC)
ГенплокуЛОЛ, размножение почкованием и объедки с барс
Користувач delegat_2010 посилається на ваш запис з ГенплокуЛОЛ, размножение почкованием и объедки с барского стола (прекрасное из Мордокниги) пишучи: [...] у в ГенплокуЛОЛ, размножение почкованием и объедки с барского стола (прекрасное из Мордокниги) [...]
livejournal
Sep. 25th, 2017 10:55 am (UTC)
ГенплокуЛОЛ, размножение почкованием и объедки с барс
Користувач petrosagaidak посилається на ваш запис з ГенплокуЛОЛ, размножение почкованием и объедки с барского стола (прекрасное из Мордокниги) пишучи: [...] у в ГенплокуЛОЛ, размножение почкованием и объедки с барского стола (прекрасное из Мордокниги) [...]
( 2 comments — Leave a comment )

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

December 2018
S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow