?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next EntryОнуки Перуна! Правнуки Сварога!

Бажаю вам доброго вечора і міцного здоров`я!

Я продовжую публікацію книги "ЗОЛОТИЙ МОЛОТ СВАРОГА", перші розділи якої я вже поставив у свій блог
- http://konung-ogin.livejournal.com/3226933.html

https://konung-ogin.livejournal.com/3243901.htmlПерун сакрально дуже важливий, але Сімаргл – найважливіший для нашого повсякденного життя. Він охоплює і представляє усіх Нав’їв Минулого, Майбутнього, Сьогодення і Вічного.


Сімаргл подібен до азіатського Сімурга, як сакральним смислом так і зовнішнім виглядом. До появи авраамічних релігій різні народи Євразії мали схожі уявлення про світ, у деяких державах Азії знак Сімаргла і сьогодні залишається культовим та використовується на державному рівні. Отже, Сімург перекладається как «верхівник», «птах з верхівки гори\дерева», вважається царем усіх птахів і одночасно покровителем людських колективів та сторожем потойбіччя.

Якщо додати сюди ще тотемістичні уявлення багатьох народів світу про те, що померлі предки стають птахами, все стає зрозумілим. Один з варіантів зображення нашого Сімаргла – це вухатий чорний грифон, з аналогічним до звіроподібного варіанту зображенням хвоста.

Цікавою є легенда пов’язана з Сімургом: згідно неї Сімург живе 700 років, а потім, коли його син підростає, кидається у вогонь, Сімургом стає син. Вчені помітили співзвучність цієї легенди з легендою про Фенікса, птаха, який живе 500 років, а потім кидається у вогонь, і Феніксом стає його син, відроджуючись з попелу. У чому глибинний сенс цих легенд? У наслідуванні та продовженні Розуму попередніх поколінь. У цьому ключовому моменті ми теж бачимо схожість уявлень про нерозривну єдність Нав’їв: Нав'ї Сьогодення йдуть, стаючи Нав'ями Минулого і поступаючись місцем Нав'ям Майбутнього, які є продовженням попередніх Нав'їв.


Знак Сімаргла - Знак Вічності, що означає подвійну силу, дві перехрещені давньоруські букви "S" (сучасна - "С"). У самій книжці "Волхв Сила", яку працівники інституту Історії України датували початком XVII ст., пояснюється, що чотири кінці знаку Сымаргла - це Нав'ї Минулого, Сьогодення, Майбутнього і Вічного.


Recent Posts from This Journal

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

December 2018
S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow