?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Йовбаки неделиСитуация с кражей кабелей новыми патрульными оказалась еще более интересной, чем могло показаться на первый взгляд.

На данный момент мера пресечения избрана только одному подозреваемому, так как вторая подозревая, девушка-патрульная, скрывается от следствия. В общем, какая-то криминальная кинокомедия.

Очень смешно получается, когда весь реформаторский пафос и рассказы про отбор лучших из лучших через открытые конкурсы разбиваются об кражу медного кабеля и попытки скрыться от следствия.

Несколько месяцев назад появилась информация о том, что днепропетровские патрульные промышляют воровством кабелей. Воровство кабеля является достаточно распространенной проблемой, как правило, этим занимаются бомжи, алкоголики и другие асоциальные элементы, к которым, как оказалось, относятся и новые патрульные.

Но тогда некоторые люди не поверили, что патрульные могут заниматься такими делами. Как же так, они же молодые, красивые, глаза горят, прошли отбор по уникальной методике и пришли менять злочинную милицейскую систему. Однако, вчера на официальном сайте прокуратуры Днепропетровской области появилась новость о том, что двум сотрудникам новой патрульной полиции объявлено подозрение за продажу украденных кабелей.

Исходя из информации, опубликованной на сайте прокуратуры, воровством кабелей занимались не только рядовые патрульные, но и командиры, в частности, командир роты патрульной полиции.

Также необходимо отметить, что в то время, когда патрульные воровали кабеля, Управление патрульной полиции возглавлял Влодимир Богонис, продавец мобильных телефонов и помощник депутата от Народного Фронта Юрия Березы. На данный момент Богонис получил повышение и занимает должность замначальника облуправления полиции. Судя по всему, не зря его подчиненные воровали кабеля.

В целом, воровство кабелей новыми патрульными на фоне того пафоса, который сопровождал реформу МВД и создание новой патрульной полиции, выглядит просто превосходно.


Доки Матіос ходить телеканалами та розповідає в проплачених сюжетах який він класний і як заслуговує стати Головою держбюро розслідувань, за лаштунками його роботи відбуваються дуже цікаві речі!

«Головний військовий корупціонер» завів нову дружбу. І не просту, а визначну! З одним із найвідоміших в Україні рейдерів регіонального масштабу. І до того ж – посібником терористів Лугандонії. Мова йде про донецького бандита Владислава Дрегера.
Як це сталося і що означає? Розповідаємо!

Все почалося через справу «гелікоптерних податківців» чи «справу Клименка», яку Матіос розпочав ще у травні для того, щоб збити грошенят з затриманих і отримати гучний піар перед конкурсом на голову ДБР.

Але чи не першочергова мета цієї «операції» полягає в тому, що в рамках розслідування Матіос і його викормиші, які є головними покровителями конвертаційних центрів в зоні АТО, хотіли дістатися до документації Державної фіскальної служби. Зокрема, тієї її частини, що відкрила їм можливості для перерозподілення конвертаційного та обнального бізнесу в масштабах всієї України. І їм це вдалося!

А от сама справа «гелікоптерних податківців» вилилася у повний провал та необхідність вже вкотре подовжувати тримання затриманих під вартою. Бо доказів проти них насправді немає. А самі вони на свідомий наклеп проте себе і виплату «відступних» йди не хочуть.

У цій програшній ситуації стараннями Матіоса і сплив несподіваний гравець – легендарний донецький рейдер, відомий як «автобусний король Донбасу» і пособник терористів Лугандонії - Владислав Дрегер.

Тут зробимо невеличкий екскурс у біографію нового друга Анатолія Матіоса.

Своє сходження Дрегер почав ще в 90-і роки в складі краматорського ОЗУ під назвою «17 дільниця», яка мала відношення до місцевого авторитету Олександра Рибака. Набравшись досвіду, він на початку 2000-х почав «сольну кар'єру» з «віджиму» привабливих активів в Донецькій області. У їх числі опинилися Зуєвський енергомеханічний завод і Донецьке обласне підприємство автобусних станцій (ДОПАС). З останнього підприємства почався шлях Дрегера на ринку автоперевезень Донецької області. Зрештою він поширив свої інтереси й на інші регіони. Зокрема, Миколаївську область, де Дрегер в 2011 році зайшов на Миколаївське обласне підприємство автобусних станцій.

Але незабаром після цього «слава знайшла героя» - за справою про рейдерське захоплення Зуєвського енергомеханічного заводу Дрегер виявився в СІЗО за підозрою в шахрайстві, де і просидів кілька років. А після того, як вийшов на свободу вже після зміни влади, він швидко згадав старі навички, і «віджав» у свого колишнього партнера Сергія Білогородського його основні активи. Що характерно – не без допомоги силовиків.

І ось після цього він дивним чином став ключовим свідком у «справі Клименка». Зокрема, на допиті 5 липня 2017 року (незадовго до нападу Матіоса на ТРЦ «Гулівер» в центрі Києва. Дрегер нібито злив слідству схеми махінацій з ПДВ і перерахував точну структуру компаній у "Гулівері", які й потрапили під удар ГПУ.

Як спрацювався цей прокурорсько-рейдерський тандем?

З чуток, Матіос і Дрегер зійшлися на спільних інтересах в аграрному бізнесі. Не так давно головний військовий прокурор і його дружина Ірина Барах «засвітилися» в скандальній історії з отриманням нікому не відомим товариством інвалідів України «Рідна земля» майже 1,7 тис. га землі в Херсонській області.

Так ось, виявилося, що серед «віджатих» Дрегером у Сергія Білогородського активів була агрофірма «Маяки» та Рай-Олександрівський елеватор. Тож спільних інтересів у бізнесі тепер вистачає! Після цього Дрегер став фігурантом нового кримінального провадження, відкритого СБУ, з ризиком повернутися в добре знайоме СІЗО. Але тут вже йому допоміг саме Матіос! Забравши зазначену справу собі і благополучно поховавши її в обмін на допомогу в старенькій справі «гелікоптерних податківців».

Крім того, Матіос прикриває «тил» Дрегера і має свою частку на ринку автобусних перевезень в зоні АТО (!). Тут у Дрегера залишилася мережа автовокзалів, якою керує оформлена на його довірених осіб компанія «Східні автовокзали» зі Слов'янська. Та сама, яка в 2016 році була викрита СБУ у співпраці з так званим «Міністерством транспорту ДНР» і організації надприбуткового каналу переміщення людей через лінію розмежування в Донецькій і Луганській областях.

З подачі глави Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського проти компаній Дрегера було відкрито кримінальне провадження за фактом махінацій. І Матіос, схоже, також буде гасити цю «пожежу» свого бізнес-партнера. В обмін на подальші «цінні свідчення» і використання навичок нового друга з «віджиму» майна.

Як-то кажуть, «ось така ху*ня, малята».

Recent Posts from This Journal

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

October 2018
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow