?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Хотів сам написати щось подібне, але Саня Ружанський мене знову випередив!

Як все же гидко бачити і чути просто лавину логічних маніпуляцій, смислових перекручень і відвертої брехні по сьогоднішньому пакту Путіна-Порошенко.

Влада трощить мозок громадянам ідіотськими поясненнями, що використання в законі слів "агресія Росії проти України", відносно дій Росії, це таке сміливе визначення і московити всі, як один обурюються цією сміливістю української влади, а ось, слова "війна Росії проти України" - то погано, бо Путін нападе. За "агресію" не нападе, а за "війну" нападе. Дебіли, мля...

Та Путіну начхати, що ви там напишите. Йому важливо, що ви будете робити. Чи, навпаки, чого ви, потвори промосковські, робити не будете.

Визнали агресію Росії і окупацію території України ? - Розривайте дипвідносини, зачиняйте кордони, розривайте договір про дружбу... Коротше, робіть те, що роблять всі нормальні країни відносно країни - агресора.

Але ж ви нічого такого не зробите, правда? Ви самі, бляді кремлівські, знаєте, що не зробите. Навіщо тоді вам оце словоблуддя і виляння сракою?

А для того, щоб в кінці кінців, під прикриттям цих юридично-логічних маніпуояцій зробити так, як буде потрібне вашому кремлівському сюзерену.

Зараз знайшов текст свого інтервью, яке я давав ще в листопаді 2015 року одному ресурсу і фрагмент якого я тут відтворю. Я, звісно, не Кассандра, але за логікою розвитку подій та існуючих фактів, ще тоді розумів у який спосіб нас будут нагібати :

"Сейчас наметился приоритет политического влияния России (Путина) в Украине перед военным. Влияния, например, через политические проекты типа Оппозиционного блока; через олигархат, для которого понятие Родины второстепенно относительно бизнеса; вновь избранных депутатов местных советов, многие из которых на контролируемой Украиной части Донбасса являлись откровенными сепаратистами в период «русской весны» и, конечно, через международное давление на Украину, связанное с Минскими договоренностями. Договоренностями, которые юридически никчемны, поскольку подписаны людьми, не имеющими никаких законных либо делегированных полномочий от имени какого-либо государственного органа Украины.

Действия на осуществление такого политического влияние гораздо дешевле для бюджета Путинской России, чем даже военная поддержка ДНР-ЛНР. Не говоря уже о прямом военном вторжении. И не факт, что политическими методами Путину удастся меньше, чем военными. Я считаю, что даже наоборот."

Висновок простий. За цієї влади українських гнид, нам нікуди не дітися від московських вошей.

Збираємося 17 жовтня. Пора хоч з чогось починати
Поки менти охороняли шоколадні дупи, якась тварюка розтрощила пам"ятник небесної сотні... "великий патріот" та шкірянна хвороба давала коменти з цього приводу на камеру тв. Думаю розповідав, який він херой дня. Повно ментів було ще під АП. То охороняти Київ нема кому. Всі охороняють "шоколад" протухлий!


Recent Posts from This Journal

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

November 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow