?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Найкраще з Мордокниги

Зараз все частіше говорять:"Подивіться, до чого привела ваша революція: втрата Криму, втрата частини Донбасу, війна, тисячі вбитих, десятки тисяч поранених, падіння економіки та інші біди".

Така заява має явно провокативний характер! Люди, які робили революцію з листопада по лютий своїм здоров'ям, свободою і життям, не торгували з Росією Кримом (як Янукович), не здавали Луганське СБУ сепаратистам (як Гуславський і Аваков), не боролися «градами» і танками за «русскій мір» на Донбасі (як путін), не обвалювали гривню (як Гонтарєва), не піднімали податків і тарифів (як Яценюк і Гройсман), не примножили під час інфляції і війни свої капітали (як Порошенко). Люди на Майдані боролися за чесні суди, за міліцію, яка захищає, а не пресує, за європейський вектор розвитку, за відповідальність чиновників перед Законом нарівні з рядовими громадянами, за мир, розвиток і благополуччя в Україні.

Я був на Майдані з 23 листопада по 20 лютого включно. Я не зустрів там жодної людини, який би мріяв про війну, про кров, про півтора мільйони залишиних без даху над головою українців, про покидьків при владі,тих хто пробрався до державної годівниці по трупах «Небесної Сотні».

Я ніколи не погоджуся з думкою, що потрібно було почекати чергових виборів! Банда не збиралася їх програвати. А то, що долар був стабільний, але ж і в фінансовій піраміді деякий час люди успішно отримують дивіденди. Але коли приходить момент, від піраміди не залишається навіть основи. І революція проти Януковича була так само необхідна, як операція на початковій стадії раку. Потім було б уже пізно.

Чи знали люди Майдану, що Порошенко виявиться більш небезпечним для українців, ніж Сім'я? Знали! Люди на Майдані про це знали. Але «трійця» поставила на сцені найпотужніші колонки і охорону біля мікрофона, не даючи прозвучати думці самого Майдану. А електорат проголосував за шоколадного короля, колишнього міністра в уряді Азарова і людини, що стала причиною розвалу «помаранчевої» коаліції. Люди Майдану не вибирали цю владу, вони своїми безсонними ночами на морозі, своїм розпачем і стійкістю, своєю безстрашністю і згуртованістю, своїм здоров'ям і життями дали країні шанс все змінити на краще. Але країна не готова була змінюватися ...

Відкрийте карту Гугл і подивіться на Україну і Київ. Революція відбувалася на Майдані, Хрещатику і Грушевського. Відзначте червоним три вулиці тих подій і подивіться на іншу карту. Це всього лише три маленькі точки на величезній українській території. Кілька тисяч відчайдухів билися з цілим режимом, з багатотисячним а то і мільйонним бандформуванням. Билися до перемоги або до власної смерті. Інша країна чекала результату. І коли Янукович втік, всі інші підтримали Яценюка, Кличка, Тягнибока, Турчинова і, врешті-решт, Порошенко. Всі, крім тих, хто надав цю можливість зміни влади. Але нас було лише кілька тисяч ...

Я часто чую і тоді і сьогодні: якби не ваша революція ... Якби не наша революція, то сьогодні країною правив би клептоман Янукович, патріоти сиділи б у в'язницях, а самі гучні лежали б прикопаними в посадках. Але парадокс в тому, що сьогодні так все і відбувається. Уже при новій владі, яку, повторюся, не обирав Майдан! Майдан вибирав мир і справедливість. А електорат обрав Порошенко.

По мотивам посту Дмитра Цвєткова.Recent Posts from This Journal

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

October 2018
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow