?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Про ФСБУУ місті Вишневе об 23. 30 годині співробітники " Альфа" від СБУ , виломили двері і зачитали фальшиву заяву від якогось "добродія " про те що він працює на Росію і 14 10. 2017 року закуповував зброю , в той час коли Олександр був НА марші УПА і є відео його присутності на цій акції .
Але вони виломили двері в зовсім іншій квартирі , яка не вказана в ФІЛЬЧІНІЙ ГРАМОТІ СУДУ , В Сашка в той момент в гостях були , двоє друзів , наречена і друг які з ним були на Марші УПА і в той час готували вечерю .Просто щось підкинути і арештувати вони не змогли .
Я на прохання свого друга Олександра Жамойдо , поширив в ФБ повідомлення про напад і швидко пішов під під'їзд , де побачив автомобіль СЄБЄУШНІКОВ і зробив фото , вискочив з автомобіля СБУшнік і почав питати , що я роблю а потім вийшли з будинку дві жінки похилого віку і на моє питання , чи знають вони Олександра Жамойду , відповіли ; - МИ НЄ МЄСНИЄ . а потім я вияснив , що то були привезені в другому автомобілі " псевдо - свідки " .
А коли " маски - шоу " вийшли і сіли в автомобіль і поїхали , я зайшов в квартиру ПАТРІОТА УКРАЇНИ , ОРДЕНОНОСЦЯ МАЙДАНУ і просто УКРАЇНЦЯ З ВЕЛИКОЇ БУКВИ я зрозумів як файно мати вірних друзів і коли вони рядом з тобою .
ОЛЕКСАНДРУ ЖАМОЙДІ - ЦЬОГО РАЗУ ПОДАРУНОК ПІДКИНУТИ НЕ ЗМОГЛИ і зробити ПОЛІТВ'ЯЗНЕМ його не ВДАЛОСЯ .
Велика подяка сусідам , які також ГОРОЮ СТАЛИ ЗА ОЛЕКСАНДРА .

Recent Posts from This Journal

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

June 2018
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow