?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Татьяна Потураева

Во вторник, 17 октября, должна пройти анонсированная оппозицией акция под ВР. Люди, должны выдвинуть депутатам свои требования относительно создания антикоррупционного суда, принятия избирательного законодательства и ряд других требований.
Неприятное для власти мероприятие. Кому охота из власти выслушивать народ. Как избежать? Оказывается очень просто. Надо просто ограничить пленарное заседание начать и закончить его в сжатые сроки.
Вот так, например:
17 жовтня 2017, 13:00
Прес-служба Апарату Верховної Ради України
Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5, сесійна зала).
Засідання відбуватиметься з 13-00 до 14-00.
Вхід за картками акредитації через 1-й під’їзд


Ну что сказать, молодцы. Действуют по методике Зямы Шкиряка - "Повоняете и заткнётесь"

Олександр Ружанський

В Харкові не обійшлося без провокацій. Під кінець зустрічи з Саакашвілі до нього намагалася прорватися група людей в камуфляжі міцної статури. Не вийшло. Дякуючи поліції теж. Хоча, трохи всі поштовхалися. Комусь дісталося по обличчю.

Рвали на себе рубахи і кричали, що вони атошники. Але, їх згуртованість і організованість не залишає жодного сумніву, що це підготовлені тітухани.

На мою думку, зухвала поведінка, показова істеричність і вік за 30 років видає в них раніше засуджених. Засняти не зміг, бо побіг в гущу подій. Але тітухани організовано відійшли.


Володлимир Пилипчук про Степана Хмару

Український Дух - він або Є, або його НЕМАЄ...- Незалежно від віку, національності, конфесії, майнового стану і очікуваних небезпек від бандитської влади!!!

Recent Posts from This Journal

Buy for 20 tokens
Прошлый раз, когда я сравнил его с Дубайским терминалом, на меня обрушилась критика, а ведь то было моё первое впечатление. Вчера же, когда я вылетал в Москву смог оценить его в полном объеме и готов заявить, что псуть он не такой огромный как азиатские хабы, но точно лучше Дубайского, а если не…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

July 2018
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow