?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Правда дняАліна Стрижак пише майже те ж саме, що я вчора вночі написав!

Чомусь схоже на цирк

Коли під Святошинським судом включилася поліція і почали журналістів пихать в автозаки, здалося, що дето там, в чорних-чорних кімнатах чорні-чорні люди перевіряють на тест-групі, шо буде, якшошо.

Ну бо прийшли в суд гопніки, шо назвали себе активістами, топити за Коханівського, який безоружного поранив з пістолета.

Коханівський - чувак, який, може, канєшно, атошник, но я його чи не кожне засідання бачила на суді по Руслану Журилу - гопніку від корупції у справі ОГХК. Погугліть, там завдання збитків ОГХК на $ 13,1 мільйонів. Схема зводиться до реалізації за заниженими цінами титанової продукції приватним фірмам-посередникам, пов’язаним із службовими особами ОГХК.

Коханівський приходив на суди по Журилу, як на роботу, не давав прокурорам працювати і кричав, що Журило - політв’язень. Він і в СІЗО до Журила ходив, і єблєтом торгував, мол, пасатріть: атошники - за Журила.

Так що для мене особисто Коханівський - гопнік від корупціонерів, який захищає корупціонерів, якого навіть не варто сприймати серйозно.

Но вот, коли Коханівського загребли, в суд підтянулись луччі преставітєлі парламентськой фауни - Луценко і Мосійчук, а люди, які даже в мене є в друзях, і я чото думала, шо вони адекватні, почали писати, який Коханівський хороший. Паралельно “активісти” захопили суд, тобто, провокували правоохоронців, як могли.

Саме тому мені здається, шо за допомогою “активістів”, які до нормальних активістів мають такий самий стосунок, як Філімоненко - до журналістики, робиться нормою силовий сценарій щодо геть інших людей. І ви навіть не уявляєте, як я хочу помилятися.


Павло Москаленко

Бляха, як все зає*ісь в нашій країні!
Тільки купка проплачених олійником казлів на Грушевського псують всю картинку! Пардон, картину!
Доколє?!Recent Posts from This Journal

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Comments


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

June 2018
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow