?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

От добре написав Сергій Єрмоленко, якщо хтось ще досі не зрозумів:

Набридло читати різношерстну диванну конспірологію доморощених політолухів ікспердів тому треба на цьому поставить крапку. Спробую стисло коротко і тезово. Особистість цього депутата жодним чином не становила найменшої загрози для московії як такої. Не зважаючи на всю його патріотичну риторику. Фізична ліквідація доцільна лише коли людина становить певну конкретну загрозу являючись носієм важливої інформації чи важливим фахівцем у військовому, технічному, стратегічно-концептуальному чи якомусь подібному сенсі. Розжовувати що жодному з цих критеріїв потерпілий не відповідав просто безглуздо. Для просто дестабілізації ситуації як такої існують більш дієві способи значно простіші для виконання зі значно більшою кількість потенційних жертв, резонансніші а значить більш прийнятніші та логічніші для потенційних організаторів. Не буду на цьому зупинятись конкретно щоб не давати приводів будь кому використати як "пораду" Більш цікава версія що комусь всередині не дають спокою лаври "підпалювача рейхстагу" Чому просто не підпалили "рехстаг"? Бо на четвертому році війни після рік крові цим нікого вже не здивуєш. Тим більше що цей "рейхстаг" і так мріє спалити більшість пересічних. Чому обрана саме ця фігура? Критерії - публічність і впізнаваність. Неналежність напряму до відвертих "тримачів акцій" - ББП та НФ щоб не створювати штучно приклад прецеденту помсти чи прямого повстанського опору владі . Належність до підконтрольної але не в міру амбіційної політсили спрощує у подальшому договороспроможність та значно здешевлює її послуги. В той час і приналежність до націоналістичного середовища дозволяє розраховувати на його подальшу лояльність та боротьбі з "вітряками" вказаними" з Банкової. Ну і врешті фігура якою не шкода пожертвувати. (Привід задуматись одіозним тушкам під куполом) Безглуздо також вважати що замах був спрямований на когось іншого як то політолога. Для впливу на політологів існують простіші і примітивніші методи, наприклад бейсбольна бита в руках наркомана в темному підїзді. Крім того перелякане стадо тушок у зРаді ніколи не погодиться закрутити гайки через посполитого (навіть і політолога) але поза сумнівом натисне кнопки навіть ногами хоч і за комендантську годину чи гетто для опонентів із шкурних інтересів переляку та корпоротивної солідарності із колегою-депутаном.
А це і є основна мета цього кіпішу враховуючи реальну напругу в суспільстві та вибуонебезпечну ситуацію. А позиція офіційного шоколадного глашатая озвучена буквально по гарячих слідах яскраве тому підтвердження.


Recent Posts from This Journal

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

June 2018
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow