?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next EntryЧерговий, навіть вже важко порахувати який, раз дивуєшся чудовій здатності наших владоохоронців самозашкваритися.

Причому, як тільки хтось з посадових осіб владоохоронних органів починає відкривати рота і коментувати якусь подію за участі своїх відомств, самозашквар починає грати всіма яскравими кольорами і живописно висвітлювати розумові здібності наших борцунів зі злочинністю.

Ось, що розповів журналістам представник полку поліції особливого призначення намба ван, такий собі Андрій Пирогов, щодо затримання в неділю ввечері, на парковці торгового центру "Аркадія" на Осокорках у Дарницькому районі Києва, двох осіб в машині яких нібито виявлено вибухівку :

" За його словами, правоохоронці помітили автомобіль, в якому перебувало двоє осіб. Побачивши службовий автомобіль поліції, вони помітно занервували, тому поліцейські вирішили їх перевірит"

І вжее перше речення приголомшує - “Помітили автомобіль, в якому перебували двоє осіб.” Це ж який гострий зір треба мати поліціянтам, аби помітити на парковці автомобіль з двома особами! Втім, подальше наведення різкості з фокусуванням на обличчях осіб в авто, дозволило поліціянтам побачити, що ті помітно занервували побачивши службовий автомобіль поліції. Тому, власне, їх і вирішили перевірити.

Мені, правда, трошки важкувато уявити, як саме потрібно нервувати в автомобілі, щоб таке нервування можна було побачити зовні і здалеку. Битися головою о лобове скло? Кричати з переляку всередині автівки, - Вася, мусора, всьо пропало,- так, щоб було чути зовні?

Не знаю. Але, як тільки поліція почала перевірку невідомих осіб і їх автомобіля, до них раптом повернувся спокій :

"На диво, вони відреагували спокійно – вони кажуть, що не знали, що там є. Повідомили, що їх попросили перевезти цю сумку і сказали, що в цій сумці запчастини до авта і попросили не відкривати, бо там дуже дорогі запчастини", - розповів Андрій Пирогов.

Всім все зрозуміло? Люди не знали, що у них в багажнику, тому почали якось шалено нервувати. Потім, коли у них, типу, знайшли вибухівку, вони одразу заспокоїлися. - Слава тобі, господі - вибухівка! А ми вже почали нервувати.

Звісно, виникає невеличке питання щодо того, як так, майже одразу, пан Геращенко дізнався, що в багажнику автівки невідомих біля торгового центру “Аркадія” виявлено не просто вибухівку, а саме пластид. Оскільки для точного визначення речовини треба провести її експертизу.

Втім, головне інше. Нам повідомили, що оці два невідомих хлопця повинні були комусь цю вибухівку передати. Проте, в результаті рішучих оперативних дій поліції і своєчасних гучних заяв Тоні Геращенко, встановити, кому саме передати, вже не уявляється можливим. Якщо, звісно, такі особи взагалі існували.

Натомість, про необхідність нагородити прозорливих і кмітливих поліцейських Тоня оголосити не забув.

Залишилося тільки дочекатися судових процесів з приводу цієї історії. Зрозуміло, якщо справа до них дійде.

Олександр Ружанський


Це скрін зі сторінки Антона Геращенка з повідомленням про вчорашнє затримання невідомих з вибухівкою.

Мало того, що цей жиропас будучи Народним депутатом України вперто не бажає розмовляти і писати державною мовою, він ще й російською користується через дупу.


Recent Posts from This Journal

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

June 2018
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow