konung_ogin (konung_ogin) wrote,
konung_ogin
konung_ogin

STOP МатіосДружба та братство – справжнє богатство. То напевно є девізом усього життя військового прокурора Матіоса. Краще за нього заводити кумів та друзів напевно ніхто у нашій країні не вміє. Так майстерно змінювати маски та підлаштовуватися до будь-яких обставин може тільки він. Кажуть, що навіть рідна мати каже, що він «наче гімно, що випливе звідусіль».

Саме вміння заводити «потрібних» друзів допомогає корупціонеру Матіосу не лише залишитися на коні при будь-якій владі в країні, але ще й непогано заробляти. Йому вдається залишатися на хлібних посадах у прокуратурі та СБУ, починаючи з часів Кучми і закінчуючи епохою Порошенка.

Але й у боргу Матіос не залишається. Будь-яка справа, яку Матіос бере під особистий контроль, як правило, розвалюється або гальмується – залежно від ситуації та можливих наслідків розслідування для тієї чи іншої групи впливу.

Свого часу корупціонер Матіос працював під чуйним керівництвом глави Адміністрації Ющенка Віктора Балоги, а також опосередковано був пов'язаний з Віктором Медведчуком.

Курируючи силовий блок як наглядач від Адміністрації Януковича, нинішній головний військовий прокурор був якнайтісніше пов'язаний із Сергієм Льовочкіним.

З першими особами «Народного фронту» Арсенієм Яценюком і Павлом Петренком, які прийшли на зміну його старим господарям, Матіоса пов'язує навчання в Чернівецькому університеті – він був старостою групи у майбутнього прем'єра і міністра юстиції.

А з оточенням Петра Порошенка Матіос пов'язаний через свою сестру Марію, яка наближена до сім'ї президента і по-дружньому спілкується з першою леді.

Таким чином, Анатолій Матіос заручився підтримкою всіх можливих політичних груп, забезпечивши собі посаду за будь-якої влади. Не дарма кожне політичне угруповання вважає його своєю людиною.


Karin@

Знайома двічі на рік їзде до бабці у Севастополь.(Бабця все життя здавала два будиночки у моря)
Все з хвалила, рот не закривався, ах, як класно, пенсії, гроші, туристи, і взагалі расія вперде.
Тільки що бачу,приїхала,йде. Питаю, ну як?
– Не питай. П...зда.


Subscribe

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments