?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Ого! Почалось!

Олександр Ружанський

Тут відпочивший від державних турбот Петро Олексійович, сьогодні зранку вже наступними виборами взявся перейматися.

Звісно, васал Кремля Порошенко, як водиться, обурюється можливими діями Кремля. В даному випадку, щодо втручання у майбутні вибори.

Треба розуміти, що за передвиборчою технологією Порошенка, узгодженою з Москвою, усі супротивник Петра Олексійовича будуть оголошені кандидатами від Москви.

Особливо пікантним, в цьому сенсі, виглядає зарахування Порошенком націоналістів до сил, які будуть підтримуватися Кремлем.

Не знаю, навіщо Порошенко переймається українськими націоналістами, чий ймовірно спільний кандидат у Президенти має рейтинг в рази нижчий, ніж у представника "улюбленої" націоналістами нацменшини, Вадіка Рабиновича, але ситуація дуже показова.

Досмолоскипились, хлопці. Ваші безпорадні, нікчемні і абсолютно беззубі, по відношенню до олігархічно-злочинної влади, акції не тільки відвернули від вас значну частину патріотично налаштованих громадян, але й зробили з вас зручну мішень для передвиборчого побиття Порошенком. Мішень, типу, кремлівського походження.

В принципі, все закономірно. Відсутність ініціативи і наполегливості у боротьбі приводить до того, що ініціативу починає проявляти супротивник. Чи, може, для націоналістів влада ніякий не супротивник?

Recent Posts from This Journal

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

March 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow