?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Ого! Почалось!

Олександр Ружанський

Тут відпочивший від державних турбот Петро Олексійович, сьогодні зранку вже наступними виборами взявся перейматися.

Звісно, васал Кремля Порошенко, як водиться, обурюється можливими діями Кремля. В даному випадку, щодо втручання у майбутні вибори.

Треба розуміти, що за передвиборчою технологією Порошенка, узгодженою з Москвою, усі супротивник Петра Олексійовича будуть оголошені кандидатами від Москви.

Особливо пікантним, в цьому сенсі, виглядає зарахування Порошенком націоналістів до сил, які будуть підтримуватися Кремлем.

Не знаю, навіщо Порошенко переймається українськими націоналістами, чий ймовірно спільний кандидат у Президенти має рейтинг в рази нижчий, ніж у представника "улюбленої" націоналістами нацменшини, Вадіка Рабиновича, але ситуація дуже показова.

Досмолоскипились, хлопці. Ваші безпорадні, нікчемні і абсолютно беззубі, по відношенню до олігархічно-злочинної влади, акції не тільки відвернули від вас значну частину патріотично налаштованих громадян, але й зробили з вас зручну мішень для передвиборчого побиття Порошенком. Мішень, типу, кремлівського походження.

В принципі, все закономірно. Відсутність ініціативи і наполегливості у боротьбі приводить до того, що ініціативу починає проявляти супротивник. Чи, може, для націоналістів влада ніякий не супротивник?

Recent Posts from This Journal

  • Вакарчук підтримав легалізацію одностатевих шлюбів і марихуани

    Музикант і глава партії "Голос" Святослав Вакарчук кажучи про ЛГБТ-спільноти і дозволі одностатевих шлюбів заявив, що Україна країна…

  • Из Мордокниги

    События в Екатеринбурге показывают, что антиправославная и антирелигиозная повестка будет востребована на российском майдане. В этом отличие будущих…

  • Доброе утро

    Я сегодня добрый, что в последнее время бывает редко. Ловите шикарный утренний анекдот! Мне трудно по утрам с постели вставать - характер…

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

June 2019
S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow