konung_ogin (konung_ogin) wrote,
konung_ogin
konung_ogin

Ого! Почалось!

Олександр Ружанський

Тут відпочивший від державних турбот Петро Олексійович, сьогодні зранку вже наступними виборами взявся перейматися.

Звісно, васал Кремля Порошенко, як водиться, обурюється можливими діями Кремля. В даному випадку, щодо втручання у майбутні вибори.

Треба розуміти, що за передвиборчою технологією Порошенка, узгодженою з Москвою, усі супротивник Петра Олексійовича будуть оголошені кандидатами від Москви.

Особливо пікантним, в цьому сенсі, виглядає зарахування Порошенком націоналістів до сил, які будуть підтримуватися Кремлем.

Не знаю, навіщо Порошенко переймається українськими націоналістами, чий ймовірно спільний кандидат у Президенти має рейтинг в рази нижчий, ніж у представника "улюбленої" націоналістами нацменшини, Вадіка Рабиновича, але ситуація дуже показова.

Досмолоскипились, хлопці. Ваші безпорадні, нікчемні і абсолютно беззубі, по відношенню до олігархічно-злочинної влади, акції не тільки відвернули від вас значну частину патріотично налаштованих громадян, але й зробили з вас зручну мішень для передвиборчого побиття Порошенком. Мішень, типу, кремлівського походження.

В принципі, все закономірно. Відсутність ініціативи і наполегливості у боротьбі приводить до того, що ініціативу починає проявляти супротивник. Чи, може, для націоналістів влада ніякий не супротивник?

Tags: Порошенко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Вакарчук підтримав легалізацію одностатевих шлюбів і марихуани

  Музикант і глава партії "Голос" Святослав Вакарчук кажучи про ЛГБТ-спільноти і дозволі одностатевих шлюбів заявив, що Україна країна…

 • Из Мордокниги

  События в Екатеринбурге показывают, что антиправославная и антирелигиозная повестка будет востребована на российском майдане. В этом отличие будущих…

 • Доброе утро

  Я сегодня добрый, что в последнее время бывает редко. Ловите шикарный утренний анекдот! Мне трудно по утрам с постели вставать - характер…

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments