?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry


Лариска Сарган повідомляє, що в камері торнадівців був ОБШУК , викладає фото нібито вилучених там предметів і задається питанням щодо хлопців - а вони точно герої?
В мене є зустрічне питання : а Сарган точно повна розуму? Хоча, це питання риторичне.

Бо в мене ще питання : а це точно ОБШУК був?

Бо камера СІЗО якось не дуже відноситься до категорій зазначених в ст. 234 КПК України, а саме :" ...житло чи інше володіння особи або частину житла чи іншого володіння особи, де планується проведення обшуку;"

Розумієте, в чому тут справа. Все, що знайшов слідчий під час проведення обшуку приміщення СІЗО, а камера в СІЗО - це приміщення СІЗО, а не житло, чи володіння торнадівців, все що в камері знайдено, а не в результаті обшуку людини, - знайдено у СІЗО, а не у торнадівців! І це СІЗО відповідальність! Бо нічого протизаконного заарештовані особи зберігати і доставляти в камеру не можуть апріорі. І будь-яка доставка таких предметів у камеру і зберігання їх там може відбутися тільки за участі службових осіб слідчого ізолятора. І хто був понятими під час обшуку? Вертухаї, які і відповідають за приміщення, де проводився обшук?

А взагалі, постають питання : а чи була дана санкція слідчим суддею на обшук приміщення СІЗО? А хто давав дозвіл Сарган на публікацію результатів обшуку, тобто відомостей, які є таємницею слідства?

В принципі, якщо розуміти, що все, що патякає Сарган, є продуктом розумових збочень її начальника - юридичної амьоби, Югіка Луценка, то питання виникає лише одне : скільки часу ще ми будемо дозволяти двом шизоїдним потворам, Луценку і Матіосу, знущатися над Правом, здоровим глуздом і людьми взагалі?


Ігор Громов

Університет "Україна" намагаються захопити рейдери.

Це єдиний навчальний заклад в Україні для людей з інклюзивною освітою.

Збір небайдужих о 15:00 біля корпусу університету за адресою вул. Львівська, 23.
Recent Posts from This Journal

  • Из Мордокниги

    События в Екатеринбурге показывают, что антиправославная и антирелигиозная повестка будет востребована на российском майдане. В этом отличие будущих…

  • Доброе утро

    Я сегодня добрый, что в последнее время бывает редко. Ловите шикарный утренний анекдот! Мне трудно по утрам с постели вставать - характер…

  • Утренний заголовок ПN

    У Сенаті США підготували санкції проти будівельників «Північного потоку-2»

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Comments

( 3 comments — Leave a comment )
sakralny_korsun
Aug. 15th, 2018 11:22 am (UTC)
значить проти них нічого немає, якщо вони йдуть на такі кроки - як підкидання німецького прапору
konung_ogin
Aug. 15th, 2018 11:48 am (UTC)
Зрозуміло, що на них нічого немає... А ще підкинули якісь викрутки, мотузки, як це ще дитяче порно не підклали?
sakralny_korsun
Aug. 15th, 2018 12:23 pm (UTC)
що було на той час у вертухаїв, те й дали
( 3 comments — Leave a comment )

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

May 2019
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow