?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Новости "невойны"

Лілія Сулейманова

Тількі прочитаьа повідомлення! Не знаю правда, чи ні...
ТЕРМІНОВО ! !
14 - 200 ДВУХСОТИХ З НАШОЇ СТОРОНИ. ЩИРІ СПІВЧУТТЯ РІДНИМ ТА БЛИЗЬКИМ !
ПІД КРИМСЬКИМ ІДЕ ТЯЖКІЙ БІЙ ЗА ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ.
ЦЕ ВСЕ ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ.


Радаслава Огінська

Право на вбивство
Роздуми на тему: "Чи здатні українці на активний тотальний спротив".
Всі розуміють, що в Україні назрів час змінювати систему. Українці продемонстрували усьому світу прагнення до змін, здатність виходити на мільйонні масові акції протесту. Але у представників влади є сучасна, гарно забезпечена армія "правоохоронців", які надійно охороняють діючий режим від "пересічних українців".
Чи можна побороти цю армію і режим мирними акціями протесту? Досвід показує, що ні.
А чи здатні українці на агресивний спротив? Навряд чи. Переважна більшість українців, знаходячись під впливом християнських заповітів, просто не здатна вбивати ворогів, паразитів суспільства, які заважають українцям нормально жити. Страх божий - ось що заважає більшості на адекватний агресивний спротив ворогам України. Не випадково власники "сцени Майдану", які після Революцій Гідності захопили владу в Україні, постійно водили на сцену попів, щоб вони просто знімали небезпечне напруження натовпу.
Власники "сцени Майдану" є фактичною складовою частиною режиму, проти якого повстали українці. Саме тому в Україні дуже швидко відбулася контрреволюція з повною реставрацією режиму та посиленням його.
Режим агресивно нав'язує українцям християнство заради того, щоб "пересічні" холопці просто мовчки смиренно терпіли те, що дає християнський бог - бог Ізраїлев. Якщо сучасні українці будуть ототожнювати державу Україну з християнством, чи здатні вони в принципі на повстання?
Від радикальних дій більшість стримує страх перед християнським Ієговой, а раптом він за вбивство, хай і ворога, не пустить у свій рай? Хоча ніхто в християнський рай в принципі не може потрапити, бо навіть під час відспівування "землю відправляють до землі", а могилу запечатують, щоб душа померлого у вигляді злого духа не вилізла з неї і не докучала живим. Як те, що попами вважається злим духом, в принципі може воскреснути? Віруючих годують порожніми брехливими обіцянками.
Християнське віровчення робить людей пасивними вівцями, які покірно приймають усі знущання над собою як випробовування від бога.
У українців є 2 шляхи - бути покірним християнським стадом, яке ведуть до голодомору, або відкинути релігію і не боятися радикально захищати своє право на достойне життя, повісивши уздовж доріг паразитів українського суспільства, які заважають нормально жити у своїй державі.
Recent Posts from This Journal

  • Из Мордокниги

    События в Екатеринбурге показывают, что антиправославная и антирелигиозная повестка будет востребована на российском майдане. В этом отличие будущих…

  • Доброе утро

    Я сегодня добрый, что в последнее время бывает редко. Ловите шикарный утренний анекдот! Мне трудно по утрам с постели вставать - характер…

  • Утренний заголовок ПN

    У Сенаті США підготували санкції проти будівельників «Північного потоку-2»

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Comments

( 5 comments — Leave a comment )
davels
Aug. 23rd, 2018 02:05 pm (UTC)
ні. ніхто не буде паразитів винищувати. бо то не по християнськи.
konung_ogin
Aug. 23rd, 2018 02:55 pm (UTC)
Не по-холопцькі...
davels
Aug. 23rd, 2018 03:11 pm (UTC)
і шарікова-царьова відбили в людей страшні правосєкі... хоть одну гниду би повісили. так не дали.
konung_ogin
Aug. 23rd, 2018 03:43 pm (UTC)
І Шуфрича Вакарчук врятував.
davels
Aug. 23rd, 2018 03:54 pm (UTC)
ото ж бо й воно (
( 5 comments — Leave a comment )

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

May 2019
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow