?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next EntryСьогодні прес-служба злочинного угрупування з абревіатурою ГПУ повідомила наступне:

"За результатами здійснення досудового розслідування 20.08.2018 прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України повідомлено про підозру екс-командиру роти "Торнадо", який є організатором вчинення злочинів, та 3 екс-бійцям вказаної роти - членам організованої групи у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 294, ч 2 ст. 342, ч. 4 ст. 345, ст. 348, ч. 1 ст. 263 КК України".

Це дуже тяжкі звинувачення у сукупності. Влада, і Матіос особисто, робить усе, аби Торнадівці ніколи не вийшли на волю. І це ніяка не реакція на їхній "бунт" у СІЗО. Це спланована заздалегідь акція покидьків при владі і військово-прокурорських підарасів зокрема.

Я очікував на щось подібне. Ще 30 липня, за півтора тижня до подій у СІЗО, я написав одному з торнадівців наступне :

"Матіос - йобана потвора. Але сцуко, дуже підступна і злопам'ятна. Я його вже дуже гарно вивчив. Він буде робити все можливе і неможливе, аби ви ніколи не вийшли, а якщо вийшли , то одразу зайшли по новій. В нього багато ресурсу, в тому числі, матеріального і, скажемо так, службово - оперативного. На вас можуть відкрити реальне полювання. Не подумай, що я там якось нагнітаю і хочу вас залякати. Ні, ні в якому разі. Просто хочу аби ви були всі живі і здорові і суспільство нарешті повернулося до вас обличчям. І цей процес вже йде, до речі."

Можна згадати відоме висловлювання про те, що хтось мовчав, поки приходили не ним. Але, всім вже давно насрати на таке очевидне для сьогоднішньої України попередження.

Натомість, хочу зауважити, що на зміну донецьким бандитам, які мали хоч якісь уявлення про межі допустимого, у 2014 році до влади прийшли такі відверті моральні уйобки, такі збочені потвори, яких Україна не бачила за новітньої історії. Це чисті кристали людського лайна, які пройшли огранку потворності всіх режимів в Україні і які не бачать жодних берегів свого паскудства, дволикості і відвертого уєбанства.

Проте, суспільство, не вдаваючись до хоча б маленького організованого спротиву, продовжує деградувати.

І хтось ще має надію на вибори за таких обставин?

Олександр Ружанський

Recent Posts from This Journal

  • Из Мордокниги

    События в Екатеринбурге показывают, что антиправославная и антирелигиозная повестка будет востребована на российском майдане. В этом отличие будущих…

  • Доброе утро

    Я сегодня добрый, что в последнее время бывает редко. Ловите шикарный утренний анекдот! Мне трудно по утрам с постели вставать - характер…

  • Утренний заголовок ПN

    У Сенаті США підготували санкції проти будівельників «Північного потоку-2»

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

May 2019
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow