konung_ogin (konung_ogin) wrote,
konung_ogin
konung_ogin

На Львівщині людей, які вийшли проти вирубки лісу, поліція залякує посадити на 5 років (відео)Місцеві мешканці зверталися до різних установ, однак ніхто їм не поспішає допомагати.

Жителі села Кругів Золочівського району Львівської області, які виступили проти вирубки лісу, замість допомоги від правоохоронців отримали погрози порушенням справи.

Про це передає місцеве видання Золочів.net.

Зазначається, що напередодні свята Дня Незалежності люди почули звук бензопили і всі попрямували в ліс, бажаючи захистити ту ділянку лісу від вирубки.

«Зразу лісник визвав міліцію, так як би ми щось порушили якийсь закон. Ми хочем захистити. Не порушити, а захистити природу, ліс…», – розповіли кругівчани.

За словами мешканців села Кругів, 25 серпня ситуація загострилася – на місце вирубки прибув керівник Золочівського ДЛГП «Галсільліс» та поліція. Люди, як і раніше, не давали різати дерева.

«Ще страшили нас, що якщо ви будете нам перешкоджати, то вам там якась стаття Кримінального кодексу України, від 3 до 5 років та, що посадять нас за то, що ми захищаємо природу… «, – бідкаються жителі Кругова.

Люди скаржаться, що зверталися в різні установи, проте ніхто їм не допоміг.

Subscribe

promo konung_ogin Червень 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments