?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next EntryДволика потвора черговий раз засвітилася у своєму комуно-рагульському потягу до розкоші.

І, якщо, свою будку на 850 м.кв. під Києвом брехливий ГенпрокуЛОЛ записав на тестя, то вілла Луценка на Сейшелах на 230 квадратів приміщення і 1000 м.кв. земельної ділянки вартістю $5 лямів була оформлена через підставних осіб з числа корупційних держслужбовців Сейшельських островів. Знов таки, аби приховати причетність Луценка до цієї коштовної та екзотичної нерухомості.

Сингапурський ресурс MiceTimes провів розслідування цієї історії, яке можна прочитати англійською за посиланням в кінці допису.

Я спеціально не даю лінки українських ресурсів, які передрукували цю новину, бо, по-перше, луценківська собачка Сарган вже почала гавкати, що за такий передрук адвокати Луценка будуть переслідувати ці видання у судовому порядку, в зв'язку з чим ця інформація може бути знята з публікації, а по-друге, тому, що хочу зробити СВІЙ невеличкий коментар на цю тему.

Отже, згідно вказаного розслідування, процедура придбання вілли на Сейшелах Луценком була розпочата у листопаді 2017 року, а закінчена у січні 2018, саме тоді, коли родина Луценків відпочивала на.цих островах і, скоріш за все, проінспектувала коштовне придбання.

У зв'язку з цим нагадаю, що якраз 2017 рік був дуже врожайним для Юрія Віталійовича на усілякі мегаафери з так званих спецконфіскацій.


В кінці квітня того року Луценко оголосив сенсаційну новину про спецконфіскацію за рішенням Краматорського суду Донецької області $1,5 мільярда “банди Януковича”, які нібито були направлені до Держбюджету.

Втім, як мені вдалося встановити у своєму розслідуванні, вся ця спецконфіскація виявилася юридичною і фінансовою аферою. Вирок Краматорського суду був абсолютно незаконним, а гроші у бюджет були тупо “надруковані”. Куди ж насправді поділося півтора конфіскованих мільярда доларів повинен знати пан Ситник, бо за моїм розслідуванням і заявою.

Суд забов’язав НАБУ розслідувати цю корупційну махінацію,
але очільник НАБУ жодним словом про це з січня 2018 року не згадує, що і не дивно, з урахуванням дрейфу Ситника у бік Порошенкв і його адміністрації.

Але, продовжимо цікавий перелік. 25 вересня 2017 року Луценко заявив про чергову спецконфіскацію, на цей раз $ 200 мільйонів все тієї ж банди Януковича. Правда, крім того, що це було зроблено Сосновським районним судом міста Черкаси, іншої інформації, навчений історією з Краматорськом, Луценко не надав.

13 листопада все того ж, 2017 року, Луценко заявив ще про одну спецконфіскацію - палива на 800 мільйонів гривень, яке нібито належало Курченку. Листопад, так…

Отже, ми можемо побачити, що до моменту початку придбання вілли у листопаді 2017 року, Юрій Віталійович підійшов доволі “підготовленим”.

До речі, про дивний збіг цих спецконфіскацій з появою у Ірини Луценко коштовних цікавинок я писав тоді на своїй сторінці у ФБ.

Але, як зараз виявляється, то все мєлоч по карманах була. Вілла на Сейшелах - ось справжній діамант плідної праці Луценка на посаді Генерального прокурора України. І я не маю жодного сумніву, що таких “діамантів” у комсомольського виперрдиша і його сімейкі ще багато. Треба тільки правильно пошукати.

Олександр Ружанський

Recent Posts from This Journal

  • Из Мордокниги

    События в Екатеринбурге показывают, что антиправославная и антирелигиозная повестка будет востребована на российском майдане. В этом отличие будущих…

  • Доброе утро

    Я сегодня добрый, что в последнее время бывает редко. Ловите шикарный утренний анекдот! Мне трудно по утрам с постели вставать - характер…

  • Утренний заголовок ПN

    У Сенаті США підготували санкції проти будівельників «Північного потоку-2»

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

May 2019
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow