?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Кому внизІгор Громов

Всі вистави закінчуються концертами.

Збираємо на 14 жовтня однодумців - тих людей, яким давно обридли хороводи та ліхтарики.

Збираємось і робимо акції прямої дії, поки вата буде слухати пісні - стаємо безстроковим протестом, перекриваємо дороги.

Все інше - маніпуляція Банкової. Кому вниз, бляха?


Україна потребує появи третьої сили.

Усі політичні партії є проектами олігархів, які, в основному є жидами за походженням (так-так, саме жидами - в Україні раніше саме так називали євреїв).

Такими ж проектами є телевізійні канали, діяльність 90% громадських діячів та організацій - всі вони, по суті, актори, які банально реалізовують написані політтехнологами сценарії знищення країни.

Основна мета цих проектів - створення атмосфери хаосу та постійного інформаційного шоу, де представники різних проектів роблять вигляд, що конфліктують між собою, насправді єдина їх мета це знищення України як такої.

Кінцева мета олігархів - десять мільйонів населення, по суті, десять мільйонів рабів. Вже зараз, за деякими даними в Україні залишилося 25 мільйонів населення, це вдвічі менше, ніж 20 років тому.

Наразі в Україні повним ходом йде етноцид - знищення корінного етносу представниками етносу жидів. Погодьтеся, по суті, відбувається саме це. Ви боїтеся про це говорити - значить, ви існуєте в нав'язаній політиками реальності, де ваш етнос знищують, забороняючи говорити правду.

Що ж таке ця третя сила?

Це люди, які є повною протилежністю правлячій верхівці жидів та їх посіпак, яких десятки тисяч і які займають керівні посади.

Якщо верхівка продажна, корумпована, аморальна та антиукраїнська, то представники третьої сили мають бути кришталево чесними, з надзвичайно високими моральними якостями та готовими за необхідності вмерти за Україну.

Це своєрідне братство, священний орден, який складається з невеликої кількості жертовний людей, які з часом, по суті, заснують нову релігію (або повернуться до релігії предків, відкидаючи нав'язані культи).

Якщо в Україні з'явиться хоча б тисяча таких людей - нація буде врятована, якщо ж ні - нас залишиться десять мільйонів рабів в такій собі оновленій Хозарії.
Recent Posts from This Journal

  • Вакарчук підтримав легалізацію одностатевих шлюбів і марихуани

    Музикант і глава партії "Голос" Святослав Вакарчук кажучи про ЛГБТ-спільноти і дозволі одностатевих шлюбів заявив, що Україна країна…

  • Из Мордокниги

    События в Екатеринбурге показывают, что антиправославная и антирелигиозная повестка будет востребована на российском майдане. В этом отличие будущих…

  • Доброе утро

    Я сегодня добрый, что в последнее время бывает редко. Ловите шикарный утренний анекдот! Мне трудно по утрам с постели вставать - характер…

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

June 2019
S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow