konung_ogin (konung_ogin) wrote,
konung_ogin
konung_ogin

Кому внизІгор Громов

Всі вистави закінчуються концертами.

Збираємо на 14 жовтня однодумців - тих людей, яким давно обридли хороводи та ліхтарики.

Збираємось і робимо акції прямої дії, поки вата буде слухати пісні - стаємо безстроковим протестом, перекриваємо дороги.

Все інше - маніпуляція Банкової. Кому вниз, бляха?


Україна потребує появи третьої сили.

Усі політичні партії є проектами олігархів, які, в основному є жидами за походженням (так-так, саме жидами - в Україні раніше саме так називали євреїв).

Такими ж проектами є телевізійні канали, діяльність 90% громадських діячів та організацій - всі вони, по суті, актори, які банально реалізовують написані політтехнологами сценарії знищення країни.

Основна мета цих проектів - створення атмосфери хаосу та постійного інформаційного шоу, де представники різних проектів роблять вигляд, що конфліктують між собою, насправді єдина їх мета це знищення України як такої.

Кінцева мета олігархів - десять мільйонів населення, по суті, десять мільйонів рабів. Вже зараз, за деякими даними в Україні залишилося 25 мільйонів населення, це вдвічі менше, ніж 20 років тому.

Наразі в Україні повним ходом йде етноцид - знищення корінного етносу представниками етносу жидів. Погодьтеся, по суті, відбувається саме це. Ви боїтеся про це говорити - значить, ви існуєте в нав'язаній політиками реальності, де ваш етнос знищують, забороняючи говорити правду.

Що ж таке ця третя сила?

Це люди, які є повною протилежністю правлячій верхівці жидів та їх посіпак, яких десятки тисяч і які займають керівні посади.

Якщо верхівка продажна, корумпована, аморальна та антиукраїнська, то представники третьої сили мають бути кришталево чесними, з надзвичайно високими моральними якостями та готовими за необхідності вмерти за Україну.

Це своєрідне братство, священний орден, який складається з невеликої кількості жертовний людей, які з часом, по суті, заснують нову релігію (або повернуться до релігії предків, відкидаючи нав'язані культи).

Якщо в Україні з'явиться хоча б тисяча таких людей - нація буде врятована, якщо ж ні - нас залишиться десять мільйонів рабів в такій собі оновленій Хозарії.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Вакарчук підтримав легалізацію одностатевих шлюбів і марихуани

  Музикант і глава партії "Голос" Святослав Вакарчук кажучи про ЛГБТ-спільноти і дозволі одностатевих шлюбів заявив, що Україна країна…

 • Из Мордокниги

  События в Екатеринбурге показывают, что антиправославная и антирелигиозная повестка будет востребована на российском майдане. В этом отличие будущих…

 • Доброе утро

  Я сегодня добрый, что в последнее время бывает редко. Ловите шикарный утренний анекдот! Мне трудно по утрам с постели вставать - характер…

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments