?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry
Олександр Ружанський

Луценко і далі намагається насрати в мозок громадянам України.

Тільки зранку я зробив допис зі згадуванням, як цей ушльопок брехав рік тому про російський БПЛА за допомогою якого нібито були підірвани військові склади в Балаклії, як цей шизоїд повторив цю версію вже сьогодні вдень:

"У Харківській області ми демонстрували журналістам і дипломатичному корпусу літальний апарат, який прийшов з території Російської Федерації. І за версією слідства, яка підтверджується доказами, скинув спеціальні запалюючі пристрої на територію військової бази", - розповів Луценко. - УП.

Ось, що вони демонстрували??? Коли демонстрували??? Який к хуям літальний апарат, який "прийшов з території Російської Федерації" і підірвав склади? Вони, що, впіймали цей апарат? Луценко хоча б знає, скільки тон важить ударний БПЛА? Взагалі, цей полудурок, разом з дебілами з військової прокуратури, в курсі, що У МОСКОВИТІВ НЕМАЄ УДАРНИХ БЕЗПИЛОТНИКІВ?

Сцуко, хто йому нарешті пельку затулить? Юга повністю втратив зв'язок з реальністю і потребує примусової госпіталізації у психіатричну лікарню.
Невже депутати, відомі юристи, правники -науковці не розуміють, що ГПУ керує душевно хворий уйобок?

Хоча, з луценковської неадекватної брехні можна зробити і адекватний висновок, який я зробив ще у попередньому дописі : об'єктивного розслідування по Ічнє теж не буде.
Recent Posts from This Journal

  • Из Мордокниги

    События в Екатеринбурге показывают, что антиправославная и антирелигиозная повестка будет востребована на российском майдане. В этом отличие будущих…

  • Доброе утро

    Я сегодня добрый, что в последнее время бывает редко. Ловите шикарный утренний анекдот! Мне трудно по утрам с постели вставать - характер…

  • Утренний заголовок ПN

    У Сенаті США підготували санкції проти будівельників «Північного потоку-2»

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Comments

( 2 comments — Leave a comment )
davels
Oct. 10th, 2018 07:41 pm (UTC)
в нас мирна країна і ні з ким не воюємо.
то навіщо якісь військові слади?

логічно?
знищили і все добре.
а там церква своя буде, і за парашеску "бившіє" рпц-шники будуть агітувати.
dom3d
Oct. 10th, 2018 09:03 pm (UTC)
Уроды у власти!
( 2 comments — Leave a comment )

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

May 2019
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow