?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next EntryАлександр Волков

Примерно год назад, когда появилась легендарная фотография Петра Поршенко в берете, я написал о том, что у него уже не получится выглядеть еще большим посмешищем. Вынужден признать свою ошибку, Петр Алексеевич смог превзойти самого себя и напялил военную форму вместе с шапкой, которую в народе называют гандонкой, цвета хаки.

Вылитый ночной сторож с парковки на Троещине.Виявляється, пан Матіос має відношення до корупційної схеми, яка, вочевидь, вже більше року робить його не просто багатою, а дуже багатою людиною!

Мова про наступну схему: у 2017 військова прокуратура в рамках "справи податківців" завітала з обшуками за низкою адрес, в тому числі до такої собі компанії "Юнісон груп". Яка чи то належить, чи то не належить екс-міністру доходів Клименку. Це, зрештою, і не важливо в цій історії. Важливо інше. Тоді у "Юнісон груп" було заарештовано тисячу (!) напіввагонів. І ось тут починається найцікавіше.

Оренда напіввагонів в Україні - це надприбутковий бізнес. Бо їх постійно не вистачає і вони постійно потрібні великому бізнесу. Якщо решту майна означеного вище "Юнісон груп" за законом передали на управління агенству АРМА, то з ласим шматком у вигляді тисячі напіввагонів зробили наступне:

ДІЯ ПЕРША. Військова прокуратура (читай - Матіос) звернулся до найбільш чесного в Україні суду, Печерського, щоб передати ці вагони "Укрзалізниці".

ДІЯ ДРУГА. Суд задовільнив забаганку Матіоса і той урочисто передав вагони тодішньому керівнику УЗ Войцеху Балчуну.

ДІЯ ТРЕТЯ. Рішенні Печерського суду з невідомих причин засекретили. Інформацію про місцезнаходження та витрати на утримання вагонів журналістам просто відмовляються надати. Відповідно до статті 222 КПК "Укрзалізниці" цю інформацію заборонили поширювати.

Наразі в УЗ дуже нервуються, коли журналісти запитують їх про долю вагонів. Хоча це ж не голка в сіні?! Ви уявляєте собі 1000 вагонів? Всі вони сьогодні десь знаходяться і, будьте певні, приносять комусь живі гроші. Висновок від експертів у статті "Радіо Свободи" - найімовірніше, йдеться про корупційну схему з доходами від оренди цих вагонів.

Розумієте, що відбулося? Матіос зрозумів, які шалені гроші можна заробляти на цих вагонах (за його власними підрахунками - $500 тис. щомісяця). І сьогодні на тих чи інших умовах отримує з цих вагонів, вибачайте за тавтологію, вагони бабла! Прикриваючи їх використання "таємницею слідства". Красава! "Вагонний олігарх".


Recent Posts from This Journal

  • Из Мордокниги

    События в Екатеринбурге показывают, что антиправославная и антирелигиозная повестка будет востребована на российском майдане. В этом отличие будущих…

  • Доброе утро

    Я сегодня добрый, что в последнее время бывает редко. Ловите шикарный утренний анекдот! Мне трудно по утрам с постели вставать - характер…

  • Утренний заголовок ПN

    У Сенаті США підготували санкції проти будівельників «Північного потоку-2»

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

May 2019
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow