?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next EntryОлександр Ружанський


І сьогодні хочеться поздоровити всю нашу корупційну на клітинному рівні країну з цим чудовим святом, яке у нас, по-справжньому, можуть святкувати тільки ті, хто срати хотів на цю боротьбу з висоти Печерських пагорбів і кому від неї ні холодно, ні жарко.

Ось, Петра Олексійовича першого треба поздоровити. Бо корупція, це життєпридатне середовище його існування та "успішного бізнесу", альфа і омега його влади і дволикої сутності.

Хочеться поздоровити Генерального прокурорського фалоімітатора, Юрія Віталійовича Луценка, великого антикорупційного пропагандиста і оратора, який за час керівництва МВС перетворився з комсомольськооо голодранця, на главу успішного бізнес-сімейства, статки якого, під час нинішнього керування Луценком Прокуратурою України почали зростати з шаленою швидкістю, а луценківська житретися тепер дурним смаком повідомляє українців про коштовні новинки світу гламуру і лакшері.

Хочеться поздоровити панів Ситника і Холодницького, які своєю видатною боротьбою з корупцією підтверджують філософський закон єдності і боротьби протилежностей і фізкультурний принцип "главноє - участіє!"

Да, що вже там! З цим святом хочеться поздоровити все населення, типу, незалежної України, яке у своїй більшості не може второпати, що справжньої незалежності від Російської імперії можна досягти, не заклинаннями про остаточне прощавай, не томосом і армовіром, а лише тотальним знищенням корупції, яка тримає неньку на короткому ланцюжку від Кремля.

Зі святом, вобчем, дорогі співгромадяни!


До речі, як там хранцузський Макарон? Ще не втік до Ізраїлю? Бо переляканий Вася Грицак каже, що сто тисяч французів, яки відстоюють свої права проти "труби путіна", то агенти Кремля!!!

Recent Posts from This Journal

  • Утренний заголовок ПN

    На Прикарпатті п’яний водій швидкої привіз на виклик нетверезих лікарів

  • Доброе утро

    Я сегодня добрый. Пеця пролетел как вафля над Парижем, с чем я всех и поздравляю. Утренний анекдот как всегда без политики. - Мы с годами с женой…

  • Картина дня, шоколад зелёнка

    Георгий Ключник: " "Дебати" Коли хочеш нав'язати свої правила , свою гру ,свою країну,але ти вже давно не в часі,не в тренді…

promo konung_ogin june 16, 2014 01:40 25
Buy for 10 tokens
Для начала следует объяснить, что блог у меня двуязычный. Я пишу и по-русски, и по-украински, а чаще всего стараюсь совмещать оба "лэнгвиджа" в одной заметке. Это совсем не трудно при правильном творческом подходе! Во всяком случае мой блог обычно читает больше пяти тысяч человек…

Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Tags


Rated by MyTOP

HotLog
Князь Огін

Latest Month

April 2019
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow